reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale nie planowalas zimowego? [emoji14] zawsze latwiej nie ubierac w cos co sie ma, niz ubrac w cos czego sie nie ma :D
To na pewno [emoji3] a dostałam tyle body na krótki rękaw i stwierdziłam że się nie przydadzą A tu chyba trzeba je poprać i poprasować [emoji12]
 
Chodzi o kangurowanie przez ojca?Teoretycznie tak, ale jeśli jest dużo porodow i zamieszanie to wtedy oni już się tym nie przejmują, dają dziecko odrazu na noworodki bo nie chcą już dogladać bobasa u ojca. Nie ma też często miejsca..
Moja lekarka mówiła że jeśli dotrwam planowo do cc które ona będzie robić to pokażą dziecko ojcu i jak będzie możliwość to będzie kangurowal, ale żeby się na to nie nastawiac bo sale tak poukladane że czasem nawet ojcu dziecka nie pokażą tylko każą przyjechać po 8 godzinach, jak matkę będą pionizowac i wtedy przyjedzie korytko z dzieckiem.
Wiec my raczej nastawiony się na zobaczenie dziecka po paru godzinach, oczywiście jak je wyciągną to kładą matce na 2-3 minuty i później juz biorą bo muszą ja poszywac.

@Kocurek albo ktoś kto wie ;)

W szpitalu Kopernika w Krakowie jest kangurowanie ? Bo podobno nie w każdym to jest...

Chodzi mi konkretnie o kangurowanie po CC...
 

Tak..foto nie zrobie teraz bo tesciowa śpi..i nie chcemy jej budzic :)
Przepis z tej strony, ale beze robie po swojemu..... proporcja cukru i bialek z tego przepisu.ale zamiast maki ziemniaczanej..ja daje paczke budyniu.... jaki Ci tam smak pasuje.... :) beza duuuuza rośnie...a ja lubie jak chrupie na samym wierzchu :)
Polowe juz zjadlysmy we dwie :) :)

Link do: Ciasto Malinowa chmurka z bezą
 
Tak..foto nie zrobie teraz bo tesciowa śpi..i nie chcemy jej budzic :)
Przepis z tej strony, ale beze robie po swojemu..... proporcja cukru i bialek z tego przepisu.ale zamiast maki ziemniaczanej..ja daje paczke budyniu.... jaki Ci tam smak pasuje.... :) beza duuuuza rośnie...a ja lubie jak chrupie na samym wierzchu :)
Polowe juz zjadlysmy we dwie :) :)

Link do: Ciasto Malinowa chmurka z bezą


Dziękuję!!!
 
Cześć Dziewczyny z samego rana.
Dzisiaj miałam niezłe przebudzenie.
Jednocześnie po raz pierwszy złapał mnie taki skurcz łydki, że myślałam, że zwariuje i zapaliła mnie taka zgaga, że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić.
Ból łydki jednak był bardziej hardcorowy.
Jak na chwilę przestało, uświadomiwszy sobie, że przecież siku mi się chce i muszę się jakoś doczłapać do toalety to chwyciło mnie w tej łydce raz jeszcze a zgaga nie odpuszczała.
:errr::D
Jakoś jednak wstałam.
Tyle dobrego, że w Starachowicach nieźle popadało w nocy także uchylenie drzwi na taras zrobiło swoje.
Wyszłam nawet pooddychać powietrzem.
Są plusy! :-D
Mały śpi wypięty pupą.
Kocham te wypukłości.
Dobrego dnia :p
 
reklama
Dzień dobry :-)
@Szalona 29 dzięki za przepis,może machne takie ciacho jutro:)

Widzę,że na tym etapie już prawie wszystkim nam coś dolega,ale to jest do zniesienia,oby tylko maluchom nic nie było i rosły w brzuszkach zdrowo i co najmniej do połowy września:)
My dziś jedziemy na 3 prenatalne i prosimy o kciuki,bo coraz więcej i czesciej skurcze mam. No i wiadomo-brzuch jak kamień.
 
Do góry