reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Angel care Wam się sprawdzał? A snuze kupiłaś nową czy używaną? Też o nim myślę bo można go wszędzie zabrać tylko boję się że jak Dzidzia będzie bardziej ruchliwa to może jej spaść z pieluszki .

Jak spało mi dziecko w lozeczku to tak. 2 razy mialam z corka alarm. Ale, ze wiekszosc czasu spala z nami to dlatego chce ten przenośny. Zamowilam uzywany na olx.
 
reklama
Widzisz jakbyś była bliżej to bym.mogla pouczyć pokazać.Teraz takie rzeczy są już naprawdę osiągalne.Sa filmy w necie itd.Kiedys jak ktoś nie pokazał jak coś robić,ugotować,uszyć to koniec.
Teraz wszystko można znaleźć w sieci.
Choć nie ukrywam że jakieś predyspozycje trzeba mieć.ja mam takie talenty po mojej śp. Babuni.
Moja mama znów jest beznadziejnie niezdolna manualnie i zawsze się śmiała, że po co ja dziubie jak stara baba.
Nadal uważa, że moje prace to byle szmaciaki i można taniej ładniejsze kupić.Ale to już kwestia gustu ....
Kurcze nie można tak mówić!!! To co robisz jest piękne dopracowane i z sercem!!! Jak dostałam 20 lat temu ciepłe skarpety od babci mojej przyjaciółki to do dziś je mam nie chodzę ale wyrzucić nie umiem pomimo że w sklepach są piękniejsze i zastanawiam się czy ich do szpitala nie wziąść w razie cesarki. Szczerze chętnie bym nabyła taki skarb dla mojego skarba tak ze myśl intensywnie i tym biznesie myślę że taki h osób jak ja jest więcej nie każdy dzisiaj patrzy na markową matkę tylko na coś wyjątkowego A takie są rzeczy robione przez Ciebie!
 
A z ostatnich prac to
Podziwiam i zazdroszcze :) a czy sobie z tego nie zrobic dodatkowego zrodla dochodow, to sie jeszcze zastanow. Wiem ze na szydelkowych jajkach, kurkach wielkanocnych, aniolkach na choinke itp dziewczyny sporo zarabiaja ;) np moja ciotka kupila sobie w tamtym roku okolo 30 takich aniolkow, kazdy po 15-35zl bo rozne wielkosci. Nie wiem jak dlugo trzeba takie cuda robic, ale jesli to hobby to czemu na tym nie skorzystac? :p
 
Podziwiam i zazdroszcze :) a czy sobie z tego nie zrobic dodatkowego zrodla dochodow, to sie jeszcze zastanow. Wiem ze na szydelkowych jajkach, kurkach wielkanocnych, aniolkach na choinke itp dziewczyny sporo zarabiaja ;) np moja ciotka kupila sobie w tamtym roku okolo 30 takich aniolkow, kazdy po 15-35zl bo rozne wielkosci. Nie wiem jak dlugo trzeba takie cuda robic, ale jesli to hobby to czemu na tym nie skorzystac? :p

Kiedyś się w to bawilam, ale nie przez net tylko robiłam co mi się podobało.Maks po 3-4 szt.Duzo wzorów autorskich, jak się uzbierało brałam na jarmark.
W zasadzie przez 3 dni imprezy nie zostawało nic,.czasem jakaś pojedyncza sztuka może dwie.
Teraz mieszkam daleko,.a.ceny za stoisku wzrosły mocno.Niezbyt umiem robić zdjęcia, nie umiem tez obrabiać ani robić jakieś wzory wodne czy coś.


I fakt to hobby, ale mimo wszystko np nie opłaca mi się czegoś sprzedawać za zalozmy 10 czy 20 zł bo za same materiały place więcej, o samej pracy nie mowiac. (Zazwyczaj to kilka /kilkanaście godzin)
 
reklama
Do góry