reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ile masz kocyków i rożkow? Ja narazie mam jeden rożek z pepco. Z myślą o szpitalu go kupiłam. I jeden mam w koszyku w świecie dziecka z minki. Dwa chyba wystarczą? Kocyki planuje tak ze 3 na pewmo bo tego to nigdy za dużo.

Ja mam jeden rożek, dwa kocyki, i dwa śpiworki do spania.

Planuje kupić jeszcze taki kocyk cieplejszy z wypełnieniem z płaska poduszka do wózka z Allegro.
I myśle ze to w zupełności wystarczy :)
 
reklama
Właśnie tez tak myśleć a przynajmniej będę miała spokoj we wrześniu już jak będę wielka tocząca się kula [emoji16]

Ja mam do prania te ciuszki, które kupiłam. A jeszcze czeka na mnie wielka paka do przejrzenia ubranek od brata. Także chyba zaraz też wstawię pralkę :)
 
Nie jestem żadnym trollem ani tą zielińską. Może czas mojego uaktywnienia się na forum nie jest odpowiedni i zgrał się ze spamem, ale kurcze dajcie szansę, niedawno dziewczyny też dołączały i jakoś nie było problemu. Widocznie lepiej byłoby gdybym napisała, że przypadkowo trafiłam na forum, niż prawdę, że czytam Was od dawna i nie chcę stracić Was i Waszej wiedzy. Przykre to :sad:
A może zrób zdjęcie karty ciąży w miejscu gdzie jest data porodu (oczywiście bez żadnych prywatnych danych) i wklej tu. Dla udowodnienia. Potem możesz usunąć. Nie wiem czy to mądre co zaproponowałam. [emoji6] [emoji12] [emoji12]
 
Ile masz kocyków i rożkow? Ja narazie mam jeden rożek z pepco. Z myślą o szpitalu go kupiłam. I jeden mam w koszyku w świecie dziecka z minki. Dwa chyba wystarczą? Kocyki planuje tak ze 3 na pewmo bo tego to nigdy za dużo.

Ja wczoraj zamówiłam ten komplet minki z poduszką od hubiworld. Ciekawa jestem jaka będzie tego jakość, poza tym chcę kupić taki kocyk bawełniany, który kiedyś ktoś tu polecał z Womar chyba. Rożka chyba nie będę kupować, bo jakoś nie jestem do niego przekonana.
 
Nie wiem, nie jestem wszechwiedzaca :p wiem tylko ze nie mozemy popadac w paranoje i kazdego posadzac o zla wole. Jesli ktos nowy chce tu pisac i bedzie kulturalny, to dlaczego mamy go traktowac jak powietrze? Kazda z nas zrobi co uwaza za sluszne.

Pewnie, że tak.
Ja będę traktowała jak powietrze.
A wiesz dlaczego ?
Bo ta mama traktowała nas jak powietrze właśnie. Sama napisała. Jesteście dla mnie skarbnicą wiedzy, nie chce tego tracić.
Jak poczuła, że właśnie nas nie będzie to się odezwała.
No cóż.
 
Dobra dziewczyny bez spięć. Mi sie wydaje, ze dziewczyna sie wystaszyla, ze nas nie bedzie i chciala sie przedstawic. Styl pisania jest inny. Nie popadajmy w paranoje ale i tez bez zaufania w 100%. Niestety wiele jest dziwnych sytuacji. Zwlaszcza na otwartym wątku. Choc i na zamkniętych moga byc rozne. Co do prania. Wiekszos wyprana i wyprasowana i juz u nas poukładana. Mam mase body 56/ 62 chyba z 30 sztuk. Matka wariatka. Ale ja uwielbiam kupowac ubranka dla dzieci. Choc ostatnio sie naprawde staram. Za to robilam wyprzedaz ubranek po corce. Masakra ile czasu zajelo robienie zdjec i opisywanie tego. Nie proponowałam bo ona z lata wiec nie pasuje rozmiarowka, Choc uwaga czytalam, ze lato ma byc jeszcze w pazdzierniku. Szok!!!
 
Ale burzę rozpetalyscie... Czy nie jest tak, że wiele z nas podczytuje różne wątki, a nie odzywa się na nich? Może ją jąstem nienormalna ale ja podczytuje, dziś np. lipcowe i sierpniowe mamy. No chyba jestem wariatką, bo nie przedstawiam się i nie mówię: hej czytam Was , mogę? Skoro to wątki otwarte, to mogę i muszą się liczyć z tym że wiele ludzi to czyta.
 
reklama
Ja ubranka zaczynam pracę w następnym tygodniu, może mi się jakoś uda z tym prasowaniem w czasie snu dziecka :p i może się troszkę ochłodzi...
 
Do góry