reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
.
Jak bylam w ciazy z synkiem to w ikei mi straszą pani wyrzuciła, ze jestem straszna, inna ciezarna stala w kolejce jak ludzie, a ona sie spieszy do wnuczki i nie bedzie mnie wpuszczać. W koncu mam dziecko przy sobie, to po co sie pcham. Jak moge to staram sie sama upomnieć. W Lidlach czy Biedronkach w kasach nje widza, ludzi nie widza. A co do stania i pytania to moja znajoma straciła przytomność stojąc do kasy w biedronce, wiec mam gdzies opinie innych jak Moge to ide przod.

Ja mam calkiem inne doswiadczenia...
Przepuszczaja mnie w sklepach i w laboratoriach.... nawet ostatnio w lidlu kolejka na 10 osob cobajmniej byla... ja podeszlam..i ktos z kolejki na caly glos uswoadomil mnie..." niech pani idzie do przodu....pokazal znak to kasa z pierszenstwem"
dla inwalidow i ciezarnych.. nigdy go nie widzialam..... ale wy zobaczcie..bo jak u mnie to i w kazdym lidlu przy 1 kasie znaczek na samej gorze tez powinien być.... maja chyba jakies standardy...
Ja tam tez korzystam jak widze takie
... ale ogolnie napotykam przyjaznych ludzo co sami chca mnie przepuszczac .. nie musze prosić.... nawet starsze kobitki 60 lat w laboratorium.. kazaly mi wchodzic pierwszej
 
U mnie w lidlu jest ta kasa , jeszcze ani razu nie byla otwarta jak robilam zakupy. A robie dosc czesto tam. Fajnie trafic na ludzi co zauważa. Milszy dzien wtedy. :) na szybszy porod mozna pic jeszcze herbatke z liści malin.
 
A dzięki wam za odpowiedź. Ja mam najwięcej pajacyków i body rozpinanych z przodu reszta ubranek mnie przeraża. Bo narazie nie jestem wstanie wyobrazić sobie przepchniecia głowy dziecka przez dziurę i włożeniu rączek bez ich złamania.
Mam nadzieje ze szybko się oswoje z takim maluszkiem.
A tam. To taka trochę lalka, tylko żywa... [emoji23][emoji23]
 
U mnie w lidlu jest ta kasa , jeszcze ani razu nie byla otwarta jak robilam zakupy. A robie dosc czesto tam. Fajnie trafic na ludzi co zauważa. Milszy dzien wtedy. :) na szybszy porod mozna pic jeszcze herbatke z liści malin.
A to u nas 1 zawsze otwarta..a jak wiecej ludzi to otwieraja kolejne..to samo biedra... kasa nr 1 zawsze czynna....ale musze spojrzec czy jest znaczek z ciekawosci
 
Co do zszywania na żywca.... nie dalabym sie chyba..kazalabym sie jeszcze raz znieczulac.... to brzmi jak w horrorze..ale wiem ze tak robią... masakra jakaś.....

Co do znieczulen przy porodzie..to standardowo sie slyszy
"anestezjolog jest teraz zajety"
 
Co do zszywania na żywca.... nie dalabym sie chyba..kazalabym sie jeszcze raz znieczulac.... to brzmi jak w horrorze..ale wiem ze tak robią... masakra jakaś.....

Co do znieczulen przy porodzie..to standardowo sie slyszy
"anestezjolog jest teraz zajety"

U nas jak kobieta przychodzi do porodu ze znieczuleniem to położne od razu pobierają krew na costam potrzebne do znieczulenia i ściagają anestezjologa. Jest akurat jest zajęty to dzwonią do innego. Musza przyjechać do godziny do szpitala - taki maja kontrakt
 
reklama
A dzięki wam za odpowiedź. Ja mam najwięcej pajacyków i body rozpinanych z przodu reszta ubranek mnie przeraża. Bo narazie nie jestem wstanie wyobrazić sobie przepchniecia głowy dziecka przez dziurę i włożeniu rączek bez ich złamania.
Mam nadzieje ze szybko się oswoje z takim maluszkiem.
Ja moja Hanie od drugiego tyg kladlam spac wlasnie w spiworwk bez rekawkow, a ubieralam ja w pajaca. Ona wrześniowa wiec praktycznie ta sama.pogoda bedzie jak nie cieplej.
W.sumie poza tymi upalami to klade ja w.pajacach nadal a ma za miesiac dwa lata. Spiworek odszedl w niepamiec w 9 miesiacu jak mi spylila w nim z lozka raczkujac hehe
 
Do góry