reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gratuluje dziewczyny super dzieciaczków nie ważne czy urodzonych SN czy cc.

My dziś postanowiliśmy trochę podziałać skoro szyjka zgładzona i ujście miękka a Hanka w pozycji do porodu, potanczylam trochę a w przerwach wykorzystuje niemeza [emoji23]

Teraz robi kolacje, kupił nawet świeczki dla klimatu i wino bezalkoholowe. Co ten brak seksu przez 5 miesięcy robi z mężczyznami [emoji16]
Owocnego wieczoru [emoji3][emoji3][emoji173]
 
reklama
jutro ostatnia wizyta u gin, termin na 5.10 a tu nic ostatnio postraszyła mnie, że wyśle na oddział( cukrzyca ciężarnych, a tutaj 40 tc), gdy młody nie bedzie chciał sie wykluc, więc jutro sądny dzień, mam pytanie z innej beczki jestem na l4 do jutra co gdy skieruje mnie na oddział, a mały sie nie urodzi, dostane l4 z oddziału, czy muszę wziąć już macierzyński ???
nie jestem dobra w tych urzędowych sprawach
 
jutro ostatnia wizyta u gin, termin na 5.10 a tu nic ostatnio postraszyła mnie, że wyśle na oddział( cukrzyca ciężarnych, a tutaj 40 tc), gdy młody nie bedzie chciał sie wykluc, więc jutro sądny dzień, mam pytanie z innej beczki jestem na l4 do jutra co gdy skieruje mnie na oddział, a mały sie nie urodzi, dostane l4 z oddziału, czy muszę wziąć już macierzyński ???
nie jestem dobra w tych urzędowych sprawach

U mnie w szpitalu dostaje się normalne l4 szpitalne. Na macierzyński idzie się dopiero w momencie urodzenia dziecka
 
Nie, już jestem znowu. Nie miałam w ogóle dostępu - ani z tapatalka ani z przeglądarki . Za pewne zostałam zablokowana, tak jak to było polecone na prywatnym.
Tez nie mialam dostepu przez jakies 10 min. Hahahaha zalosne
Chyba sie zorietowala ze przy blokadzie nas wywala a pewnie chciala to zrobic incognito.
 
reklama
Do góry