reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Z Maltańskie uważaj - ma glukozę w składzie i może spowodować grzybicę sutków.

Dużo lanoliny i dużo wietrzenia.
Moje cycki się właśnie goją.
Młodej otwieram dziobanjak ptaszkowi, pierś między dwa palce i wsuwamy głęboko w paszczę.Jest duzo lepiej
Właśnie największy problem mam z przystawianiem. Na początku młody za lekko otwiera buzię.. nie wiem jak go zachecic... Ani jak mu ją otworzyć
 
reklama
Właśnie największy problem mam z przystawianiem. Na początku młody za lekko otwiera buzię.. nie wiem jak go zachecic... Ani jak mu ją otworzyć


Ja otwieram jej buzię przy pomocy palca...żeby otworzyła jak najszerzej.
Przy pierwszym synu była masakra, przy drugim mimo 6letniej przerwy nawet nie zauważyłam że karmie. Jadł krótko, treściwie i świetnie ssał.Myslalam że skoro ledwo tydzień przerwy w karmieniu mam to młoda mi nie zmasakruje piersi.W jedna dobę rozwaliła je do krwi...
Także,.jednak co dziecko to inaczej.
Myślałam, że bolesne kp już za mną
Że nawaly, plamy z mleka to już przeszłość.A codziennie budzę się z mokrym brzuchem ...
Tylko zmęczenie jest silniejsze niż niewygoda - nie wstaje aby się przebrać, śpię dalej.Mysle, że osiągnęłam taki poziom, że spalabym nawet na kamieniach albo w ziemi
 
Ja mieszkam w dziurze gdzie nie ma ani jednej [emoji23] mamy 3 mini sklepy spożywczo przemysłowe [emoji23] [emoji23]
jak oceniacie ten nawilżacz z Biedronki u mnie nie było ale tą oferte zauważyłam póżno wcześniej kupiłam jakiś z internetu i wydaje mi się, że bardzo ochładza powietrze ten nawilżacz
a jak się sprawuje ten z Biedry daje rade?
 
jak oceniacie ten nawilżacz z Biedronki u mnie nie było ale tą oferte zauważyłam póżno wcześniej kupiłam jakiś z internetu i wydaje mi się, że bardzo ochładza powietrze ten nawilżacz
a jak się sprawuje ten z Biedry daje rade?
Ja jestem z niego zadowolona. Ta para jest zimna ale nie wydaje mi się żeby jakoś ochładzał powietrze. Dla mnie też było ważne żeby był w miarę cichy i jest.
 
U nas nawilżacz dotrze w weekend.

Mamy podejrzenie ZUM, proszę trzymać kciuki za Blaneczka i za kolegę Blaneczki - Krzysia Ur. 15.10.2018 wczesniaczka z 29tc.
(miał się urodzić w końcu grudnia), żeby wyzdrowiał i szybkobwrocil do rodziców.
 
U nas nawilżacz dotrze w weekend.

Mamy podejrzenie ZUM, proszę trzymać kciuki za Blaneczka i za kolegę Blaneczki - Krzysia Ur. 15.10.2018 wczesniaczka z 29tc.
(miał się urodzić w końcu grudnia), żeby wyzdrowiał i szybkobwrocil do rodziców.
A skad to podejrzenie? Jakieś objawy?
Oczywiście trzymam za Krzysia kciuki... co sie stalo, ze.tak.szybko postanowil przyjsc na.swiat?
 
A skad to podejrzenie? Jakieś objawy?
Oczywiście trzymam za Krzysia kciuki... co sie stalo, ze.tak.szybko postanowil przyjsc na.swiat?


Nadciśnienie mamy, źle przeplywy, hipotrofia, stan.przedrzucawkowy u mamy i prędka decyzja o CC i Krzyś z wagą 850 gram przyszedł na swiat.
Żadne leki nie dawały rady ustabilizować Krzysiowej mamy.

Blanka zaczęła tracić na wadze, miała zaczerwieniona cewkę stąd podejrzenie.
Ale wyniki badań wyszły dobre.
Pediatra uznał ją za zdrowa a jak nie przybiera to mogę dać jej mm i tyle w temacie.

Zdecydowałam że nie będę karmić na zadanie, ale co półtorej godziny.
 
reklama
Nadciśnienie mamy, źle przeplywy, hipotrofia, stan.przedrzucawkowy u mamy i prędka decyzja o CC i Krzyś z wagą 850 gram przyszedł na swiat.
Żadne leki nie dawały rady ustabilizować Krzysiowej mamy.

Blanka zaczęła tracić na wadze, miała zaczerwieniona cewkę stąd podejrzenie.
Ale wyniki badań wyszły dobre.
Pediatra uznał ją za zdrowa a jak nie przybiera to mogę dać jej mm i tyle w temacie.

Zdecydowałam że nie będę karmić na zadanie, ale co półtorej godziny.
Mm potraktowane.jako lekarstwo! Ciekawe. Spróbuj karmic czesciej swoim mlekiem. A kupki robi czesto i siku?
Biedny Krzyś. Maleństwo. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze i ominie go wiekszosc.wczesniaczych problemow.
 
Do góry