reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Polecam mama prawnik Katarzyna Lodygowska,.można zadac zadać pytanie na FB na pewno odpowie
Próbowałam się dzisiaj do niej dobić, ale na stronie jest info, że nie ma już czasu na konsultacje w tym roku. A u mnie się sprawa skomplikowała, bo chyba chcemy, żeby mąż wziął rodzicielski odroczony.
 
Może zauważyłyście, że Pampers zmienił zielone opakowania na inne i np. w Rossmanie wyprzedaja te stare? No to pieluchy w środku też sie zmienily i nie mam wrazenia, że na lepsze.
 
Takie niebieskie opakowanie? Zastanawialam sie czy je kupic ale widzialam promo na 38 zl za 88 szt premium care wiec je wzielam. Nastepnym razem sprobuje te niebieskie. Te zielone byly fajne cieniutkie
 
Takie niebieskie opakowanie? Zastanawialam sie czy je kupic ale widzialam promo na 38 zl za 88 szt premium care wiec je wzielam. Nastepnym razem sprobuje te niebieskie. Te zielone byly fajne cieniutkie
Tak, te niebieskie (niebiesko-zielone). One są jeszcze cieńsze niż zielone i ogólnie bardzo podobne, ale jednak już po kilku dniach używania jestem przekonana, że są mniej chłonne.
 
Tak, te niebieskie (niebiesko-zielone). One są jeszcze cieńsze niż zielone i ogólnie bardzo podobne, ale jednak już po kilku dniach używania jestem przekonana, że są mniej chłonne.
A ja sobie chwalę te nowe Pampersy, dostaliśmy w prezencie rozmiar 2 - gdzie Tymek te stare active baby nosi już 3. Mam wrażenie że jakoś ulepszyli ten wkład bo po nocy mimo że jest nasilake bardzo to ta pielucha dobrze trzyma wilgoć - pupa jest sucha. W active baby zdążyło się że po nocy było mokro. Bardzo fajne są też te numerki na zapięciu bo wtedy łatwo można równo zapiąć i dzięki temu jeszcze ani razu nie przeciekło
 
Mlodej koncza sie pampersy wiec jak mowicie ze sa ok to je kupie. I sa nieco wieksze niz te pierwotne? Bo wlasnie 2 sa lekko przyciasne na golonkach a boje sie ze 3 bylyby za duze. Ale te na pewno sprawdze.
 
reklama
Do góry