reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Najpierw zwyczajnie źle się czułam, od początku ciąży. Potem po 24tc zaczęła się skracac szyjka, a po 30tc czy nawet trochę później rozejscie spojenia lonowego i rwa kulszowa. Więc z przerwami na dwa pobyty na patologii, właściwie połowę ciąży spędziłam w łóżku :/
Witam moglaby pani powiedziec jak ze spojeniem lonowym po porodzie czy sie polepszylo czy ten stan minął?
 
Leżałam dwa razy. Najpierw bo saczyly mi się wody, Drugi raz bo rozejscie spojenia lonowego i wtedy wyszło, że szyjka barzzo krótka. Nie założyli. I za pierwszym i za drugim razem około tydzień i do domu. Po drugim razie nakaz leżenia do 36tc
Witam mozna zapytac co z rozejsciem spojenia? Czy po porodzie jest lepiej?
 
@Aga10_2018 Może masz ochotę napisać, co u Franka? Czy już dużo mówi, jak z nocnikiem? Jestes z nim w domu? Moja córcia w przyszłym tygodniu ma urodziny, z wczesniaczka zrobił się kawał dziewuchy, ma pogodne usposobienie, ale lubi rządzić, nie mówi prawie nic. Ja już od roku pracuję, ale w covid byliśmy pozamykani w domu.
 
@Aga10_2018 Może masz ochotę napisać, co u Franka? Czy już dużo mówi, jak z nocnikiem? Jestes z nim w domu? Moja córcia w przyszłym tygodniu ma urodziny, z wczesniaczka zrobił się kawał dziewuchy, ma pogodne usposobienie, ale lubi rządzić, nie mówi prawie nic. Ja już od roku pracuję, ale w covid byliśmy pozamykani w domu.


Dzięki ze pytasz :) Franek pomyka od miesiąca do żlobka :D byl ze mna na przystosowaniu a teraz 5 godzin smiga juz sam wchodzi za raczke z Ciocia Ada :D
Nocnik slabo. Ćwiczymy ale jeszcze nie Jego czas :D ja znalazlam nowa robote i staram się odnaleźć
Franio mówi pojedyńcze słówka. Najbardziej lubi daj :p
Nerwusek po Matce ;)
Cieszę się, ze u Was wszystko dobrze!
Mam nadzieję ze nas znowu na jesien nie pozamykają :/
 
Dzięki ze pytasz :) Franek pomyka od miesiąca do żlobka :D byl ze mna na przystosowaniu a teraz 5 godzin smiga juz sam wchodzi za raczke z Ciocia Ada :D
Nocnik slabo. Ćwiczymy ale jeszcze nie Jego czas :D ja znalazlam nowa robote i staram się odnaleźć
Franio mówi pojedyńcze słówka. Najbardziej lubi daj :p
Nerwusek po Matce ;)
Cieszę się, ze u Was wszystko dobrze!
Mam nadzieję ze nas znowu na jesien nie pozamykają :/
Czesc Aga :) Z Franka dzielny chlopak, ze tak szybko sie oswoil ze zlobkiem. Chodzi do prywatnego?
Moi chlopcy ida za pare dni pierwszy raz i mam nadzieje ze jako tako przezyjemy. Chociaz zanosi sie ze z jednym moze byc klopot, bo od urodzenia to taki synek mamusi ;) oby mnie zaskoczyl.
Gratuluję nowej pracy!
 
Czesc Aga :) Z Franka dzielny chlopak, ze tak szybko sie oswoil ze zlobkiem. Chodzi do prywatnego?
Moi chlopcy ida za pare dni pierwszy raz i mam nadzieje ze jako tako przezyjemy. Chociaz zanosi sie ze z jednym moze byc klopot, bo od urodzenia to taki synek mamusi ;) oby mnie zaskoczyl.
Gratuluję nowej pracy!


Hejka :) tak do prywatnego bo mi zależało na adaptacji z nim i zeby na poczatku chodzil po adaptacji na 5 h ze spaniem.
Były płaczki pare dni a pozniej juz sam drzwi otwierał :p i chodzi na 5 h bez problemu. To wielka rewolucja w zyciu fakt. Życzę Wam sukcesów :)
 
reklama
Hejka :) tak do prywatnego bo mi zależało na adaptacji z nim i zeby na poczatku chodzil po adaptacji na 5 h ze spaniem.
Były płaczki pare dni a pozniej juz sam drzwi otwierał :p i chodzi na 5 h bez problemu. To wielka rewolucja w zyciu fakt. Życzę Wam sukcesów :)
Jak tylko pare dni, to swietnie sie zaadaptowal. Z jedzeniem i spaniem tez bezproblemowo? Teraz na 5h, a pozniej bedzie zostawal dluzej?
My tez planujemy po adaptacji zeby zostawali ok 5h i raczej w ciagu najblizszego roku nie wroce do pracy na caly etat. Chyba ze finansowo nie pociagniemy.
 
Do góry