reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Nie wiem jaki masz stosunek do leków,ale ja dopóki jestem w stanie zniesct ból bez nospy to myślę że to maturalne bo macica szaleje rozciąga się i hormonalnie zachodzą spore zmiany. Ostatnio miałam bardzo silny ból jak na miesiączke, skurczowy promieniujący i wtedy pojechaliśmy na izbę się zbadać,ale wiedziałam,że jest coś nie tak. Także jeśli dajesz radę bez przeciwbólowych to spokojnie,nie martw się :)
Nie mam zamiaru nic brac :) po prostu się zmartwiłam tymi bólami, a nie mam teraz łatwego dostępu do lekarza. Jesli chodzi o ból to jestem weteranem. Podczas okresów mialam takie problemy, ze byłam stałą bywalczynią szpitali, wymiotowałam, mdlałam, traciłam czucie w rekach. Teraz to tylko takie delikatne ćmienie, do wytrzymania. Mija zresztą jak spaceruję.
 
reklama
Miałaś wskazania przed czy w trakcie porodu okazało się, że musi być cesarka? Bo mnie lekarz zapytał czy będę chciała próbować rodzic naturalnie czy będę decydować się na kolejną cesarke. Poprzednia wyniknęła w trakcie porodu z braków postępów w porodzie (brak rozwarcia). I tak się teraz zastanawiam..
 
Z tą nispa to mam dylemat na początku po wizycie to myślałam czy brać w ogóle Ale mnie bolało czasem mniej czasem bardziej i chyba te bóle mnie przekonały i decyzja lekarza póki co nie zawiódł mojego zaufania. W trakcie rozmowy lekarz wiedzial ze nie chcę jej brac i powiedział że do następnej wizyty i że jest bezpieczna żebym była spokojna. Ale ja czuje się nie pewnie. Czy są jeszcze jakieś mamusie z nospą?
 
Miałaś wskazania przed czy w trakcie porodu okazało się, że musi być cesarka? Bo mnie lekarz zapytał czy będę chciała próbować rodzic naturalnie czy będę decydować się na kolejną cesarke. Poprzednia wyniknęła w trakcie porodu z braków postępów w porodzie (brak rozwarcia). I tak się teraz zastanawiam..
Ja miałam cc po dobie próby porodu sn. Brak postępu szyjka nie chciała się złagodzić cały czas miała 1.5cm a oni chcieli mnie wykończyć tym oxy.
Ja nie chce nawet próbować sn teraz.
 
Ja rodzilam sn. Dr powiedzial ze mam idealna budowe i silne elastyczne miesnie. Rodzilam od 22 do 3, okres parcia kilkadziesiat minut. W ogole nie sluchalam poloznej... Nie czulam potrzeby parcia gdy mi kazala... Zrobilam to "po swojemu" ale w sposob ktory mi nakazala i ani naciecia ani pekniecia zero szwow. Mlody 3.5kg w 37tyg. 10/10
 
reklama
Do góry