reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@kasik90 współczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla taty!

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i powodzenia dla dziewczyn ktoŕe wizyty mają przed sobą. Ja muszę czekać tydzień.
 
reklama
Dziewczyny ale przecież nie można ani zamknąć ani utajnić jedynego październikowego forum. Przecież tu będą dołączać dziewczyny aż do porodu. Co najwyżej można osobno stworzyć forum zamknięte.
W praktyce zazwyczaj wygląda to tak że tworzy się forum zamknięte i na otwartym nagle robi się popłoch, dołączają natychmiast nowe dziewczyny które jak się okazuje podczytują od samego początku ;) i chcą też mieć dostęp do prywatnego. Zazwyczaj przez jakiś czas funkcjonują obydwa fora. Do otwartego dołączają nowe osoby, które później mogą zostać dołączone do zamkniętego. A na zamkniętym co jakiś czas robi się czystki i usuwa osoby które w ogóle się nie odzywają :)
Dokładnie o coś takiego chodzi. Bynajmniej ja o czymś takim myślałam. Tak to wyglądało w przypadku mojego poprzedniego wątku ciążowego :) ale to raczej bez prośby skierowanej do adminki samo się nie dzieje.
 
Ostatnia edycja:
@kasik współczuje takich przeżyć... życzę mniej stresów i oby tata wrócił szybko do zdrowia.

Dziewczyny jestem za utajnieniem tego forum. Nie ukrywam hamuje mnie to tu, że wszyscy to czytają. Boje sie że ktoś mnie rozpozna ;) a chętnie wrzucałabym zdjęcia, czy też była z wami więcej i bliżej..
No. Także Klamki tu już na pewno nie ma, więc moze pomóc tylko admin.
 
Część dziewczyny! Nie miałam odwagi napisać wcześniej ze względu na moją wcześniejszą historię. A więc, mam 28 lat. Obecnie jestem w 3 ciąży. Dwie poprzednie zakończyły się w 9 tygodniu, tzn. na USG w 10 tygodniu dowiadywałam się, że serduszko przestało bić. Pierwsze wg USG zatrzymało się na 8tyg 5dz, druga ciąża była bliźniacza zatrzymana 8tydz 4dz. Obie ciąże bez leków. Teraz biorę acard, kwas foliowy metylowany, heparynę i luteinę dopochwowo w hurtowych ilościach. 7 marca byłam na drugiej wizycie, był to 9 tydzień czyli ten gdzie wcześniej serduszka przestawały bić. Stres był straszny ale cały czas czułam, że wszystko będzie dobrze. I faktycznie pierwszy raz zobaczyłam ruchy! Wg OM był to 8tydz 3dz a wg USG 9tydz 0dz. Bardzo się uspokoiłam, odetchnęłam i wreszcie uwierzyłam, że tym razem wszystko dobrze się skończy.
 
9+6
Cześć dziewczyny!
Zaraz spróbuję się dopisać do tej tabelki. [emoji3526]
U mnie coś dzisiaj ból gardła i katar, chyba za lekko się wczoraj ubrałam. [emoji17]
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i gratuluję udanych wczorajszych wizyt. [emoji16]
@RaRinka @Nanya kciuki za wizyty! :)

@Nanya masz rację, że nie ma tam jakiś szczególnie tajnych danych, więc spoko. c
Co do modernizacji tabelki to oczywiście wszystkie sugestie mile widziane.

To powiem Wam, że ja dziś przeżyłam stres jakiego nikomu nie życzę, dziś po 4:00 rano pogotowie zabralo mojego tatę do szpitala.. Wstępnie lekarka z pogotowia stwierdziła, że według objawów miał napad padaczkowy (choć nie ma stwierdzonej padaczki), później zaś stwierdziła obrzęk plucny i na ekg wyszły zmiany przedzawalowe.. Od 4 do teraz czekamy na jakieś decyzje (odnośnie pozostania w szpitalu bądź nie) , wyniki badań itp.. Jakby tego było mało to jak szłam na SOR to na szpitalnym parkingu niemalże potrącił by mnie jakiś lekarz... ;/
Bardzo współczuję i trzymam kciuki, żeby było wszystko ok.
 
reklama
Do góry