reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ale mi smaka na bigos narobilyscie:p:p:p
Ja to mam co rano jedno sniadanie franfuterki u mnie rzadza. A przed ciaza jadlam sporadycznie.
 
Wpisałby ktoś mnie do tej tabelki ? Bo niestety coś nie mogę tego zrobić ;)
Termin porodu według om 7.10.2019
Termin porodu według usg 11.10.2019
Kolejna wizyta 22.03.2019 (tylko może się okazać ze to będzie za szybko na prentalne wiec pewnie wtedy będę musiała przyjść tydzień później)

Mi się polewka kojarzy z czernina nie wiem czemu.
Dopisałam. Wpisałam termin prenatalnych taki jak następna wizyta. Jeśli się zmieni to tam też zmienimy najwyżej.
 
Co do zup to u mnie musi być codziennie bo synek lubi. (dziś była zupa krem grzybowa z grzankami) drugiego dania to tylko zje parę kęsów. Mój mąż po zupie to za godzinę jest głodny więc chcąc nie chcąc codziennie obiad dwudaniowy musi być. ;)
 
reklama
Co do zup to u mnie musi być codziennie bo synek lubi. (dziś była zupa krem grzybowa z grzankami) drugiego dania to tylko zje parę kęsów. Mój mąż po zupie to za godzinę jest głodny więc chcąc nie chcąc codziennie obiad dwudaniowy musi być. ;)
No No, zdaje się ze mało która pani domu robi teraz obiad dwudaniowy. Podziwiam ;)
 
Do góry