reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
o matko nie wiem czy sernik czy salatke teraz bym zjadla:D
Ja tez lubie te salatke tylko troszke inne skladniki rukola buraki ser plesniowy cebulka i prazony slonecznik.
 
U mnie dzisiaj naleśniki ze szpinakiem i feta, + część na słodko z dżemem. Nie wiem czy Wy tez tak macie, ale jakoś mięso mi nie wchodzi... w ogóle nie mam na nie ochoty stad ostatnio praktycznie cały czas memu wegetariańskie. Muszę się przemoc i zjeść raz na jakiś czas jakiej mięcho :)

Tak! Ja tak mam! Na mięso nie mogę wręcz patrzeć. W każdej ciąży jest u mnie identycznie tak mniej wiecej do połowy. Potem nieco lepiej. Ale wmusić mogę w siebie jedynie białe mięso i ryby.
 
A jak u was dziewczyny z tolerancją zapachu perfum? Odrzuciły was jakieś, które do tej pory były ulubionymi. Ja mam taką "tradycję", że na wiosnę i na jesieni zamawiam sobie kilka 2ml-owych odlewek perfum, które chciałabym używać w danym sezonie. Teraz się trochę bałam przez tą wrażliwość na zapachy, ale nie mogłam się powstrzymać. Naszło mnie na temat przewodni - róża. I tak dziś testuję Kenzo Amour I Love U :D Ja tu czuję bez o_O
 
Ja dziś od 4 rano nie spałam. A jak dzieci wstały to mąż się zlitował i wziął na dół, a ja odespałam. Złoty facet [emoji7] teraz skończył fuchę w garażu i jak tylko klient odbierze produkt, wybieramy się ja zakupy, bo w lodowce pustki. I na wyjazd trzeba coś kupić. W wynajętym apartamencie na plaży jest kuchnia z całym wyposażeniem i się zastanawiam co by tu szybko dzieciom upichcić, bym nie musiała w kuchni za dużo stać. Rosołek i pomidorówka na bank. Ale pewnie taco (z różnorodnością warzyw i mięsem), risotto iiiii.... dalej pomysłów brak. Szukam inspiracji na Pintrest. Lubię próbować nowe przepisy.
 
reklama
@Nanya toleruję VERSACE Bright Crystal. Reszta odpada. Drażni mnie nawet męża antyperspirant i zamówił sobie nowy.
Nic. Uciekam szukać stroju kąpielowego na me gabaryty
 
Do góry