reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Wizyta u weta? [emoji23] rozbawiło mnie to ;)
Cieszę się dziewczyny i gratuluję :) ja bety nie robię bo w sumie nawet nie wiem co by mi to dało. To że jestem w ciąży to jestem pewna. Nie jestem pewna czy wszystko będzie dobrze, ale to i tak ode mnie nie zależy, więc poczekam już na serduszko :)
Ja też się właśnie zastanawiałam czy jeszcze jakiś lekarz poza weterynarzem może mieć taki skrót :D

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Cześć. Jak Wam mija dzień? :) mój starszak w przedszkolu, młodszy trochę kaszle więc siedzi ze mną w domu. Pogoda piękna, ale powietrze tragiczne więc nie zapowiada się spacer. Chyba że do lasu.
Miłego dnia :)
 
Helloł :)
My też siedzimy w domu z synem, posprząliśmy, zjedliśmy śniadanie i układamy teraz klocki ;)
Na 15:30 lecę do fryzjera.
U nas w Krakowie niestety powietrze też pozostawia wiele do życzenia...
 
Witam się i ja. Córcia też w przedszkolu ale też niestety mi trochę zakaslala z rana, więc zapisałam ją odrazu do lekarza.
U mnie mroźno ale powietrze względnie czyste. Właśnie biorę się za sprzątanie i jakiś obiad. Dzisiaj mam wolne :)
 
Dziewczyny co sądzicie, dwa dni po terminie @ test (z allegro, bo miałam do owulacyjnych) negatywny... ale wszystkie nawet lekkie pobolewania ustaly, czy któraś miała negatywny test a pozytywną betę? Chciałam jutro zrobić ale u nas tylko od poniedziałku do piątku [emoji52] teoretycznie test już powinien coś pokazać ale nie wiem kiedy miałam owulacje bo nie monitorowalam
 
Robiłaś tylko jeden test? Na Twoim miejscu kupiłabym w aptece płytkowy i zrobiła jutro z samego rana.
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie, dwa dni po terminie @ test (z allegro, bo miałam do owulacyjnych) negatywny... ale wszystkie nawet lekkie pobolewania ustaly, czy któraś miała negatywny test a pozytywną betę? Chciałam jutro zrobić ale u nas tylko od poniedziałku do piątku [emoji52] teoretycznie test już powinien coś pokazać ale nie wiem kiedy miałam owulacje bo nie monitorowalam
U mnie zawsze test pozytywny w ciąży i to dzień przed terminem w obu przypadkach.
 
Do góry