reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny. Dzidzia zyje. Krwawienie ustalo. Leca resztki. Wychodze do domu z zaleceniem lezenia. Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow. Pomogly:) patkapateczka wizytujemy dalej razem :)
W domu najlepiej się odpoczywa. Świetnie razem ;)
Mnie dopada panika A to jeszcze tydzień całą noc męczył mnie ból w jednym miejscu z prawej strony w sumie nadal jest.
 
7+4
Hej Dziewczyny. Macie duszności na tak wczesnym etapie? Mnie atakują o różnych porach dnia i nocy, trzymają ok 30 min. Zastanawiam się czy to może nie jest wina luteiny.
A jeszcze tydzień temu cieszyłam się, że nie mam mdłości i czuję się jak nowonarodzona...
Wizyta u lekarza za dwa tyg. Mam nadzieję, że dotrzymam. :(
 
reklama
Do góry