reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A tak w temacie jedzenia.. to takie ot śniadanko szamie :D
IMG_20190318_103824.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzidzia zyje. Krwawienie ustalo. Leca resztki. Wychodze do domu z zaleceniem lezenia. Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow. Pomogly:) patkapateczka wizytujemy dalej razem :)
No to świetne wieści.. Dużo odpoczywaj :*

@Reinaquemira nie wiem dokładnie jak wyglądają Twoje duszności, bo ja miałam ok. miesiąca temu i poszłam z tym do rodzinnego.. Okazało się, że miałam zapalenie oskrzeli i zdiagnozowali mi astmę (wcześniej nie miałam).
 
Łoooj... Ale miałam do nadrobienia...
Weekend spędziłam w kuchni. Wczoraj wyprawialismy obiad na 15 osób z racji przeprowadzki do nowego domu. Dużo jedzenia zostało także przynajmniej do środy mam odpoczynek od gotowania.
Ból gardła przeszedł po tych cudownych tabletkach ale za to mam taki kaszel że pół nocy nie spałam tak mnie dusi.
Wizytę mam dopiero 3.04 ale myślę czy nie podejrzec dzidzi wcześniej. Byłabym spokojniejsza bo ostatnio za dobrze się czuję, mdłości mi ustają, nie zawsze mam tkliwe piersi. Wymyślam, prawda?
 
Witajcie
Ja dzisiaj byłam na badaniach, zrobiłam już wszystkie.
@akrimjoch o jej ale mnie wystraszylaś, dobrze że już jest w porządku i wracacie do domu :)
@Ania__1982 zrob dalsze badania.
@Carenik śliczny brzuszek :)

Zaraz idę po córkę i jadę z nią do dentysty :) także trzymajcie się, mam dużo spraw do załatwienia i brak czasu na pisanie :)
 
11+4
Witam się i ja. Dziś o 17 ide do lekarza rodzinnego z tym moim choróbskiem.
U nas deszcz a wczoraj było tak pięknie.
@akrimjoch cieszę się że wracasz do domu i krwawienie ustało.
@25_pixels ale masz super z tym wyjazdem :) i te muszelkowe plaże coś fantastycznego :) ile godzin jazdy przed Wami do pierwszego celu? Dzieciaki pewnie już się doczekać nie mogą!
@kasik90 czy to pierogi na śniadanko? :) za mną chodzą ruskie! Ale przez tą chorobę nie mam ochoty na gotowanie co do mnie nie podobne a tym bardziej lepienie pierogów.
 
11+4
Witam się i ja. Dziś o 17 ide do lekarza rodzinnego z tym moim choróbskiem.
U nas deszcz a wczoraj było tak pięknie.
@akrimjoch cieszę się że wracasz do domu i krwawienie ustało.
@25_pixels ale masz super z tym wyjazdem :) i te muszelkowe plaże coś fantastycznego :) ile godzin jazdy przed Wami do pierwszego celu? Dzieciaki pewnie już się doczekać nie mogą!
@kasik90 czy to pierogi na śniadanko? :) za mną chodzą ruskie! Ale przez tą chorobę nie mam ochoty na gotowanie co do mnie nie podobne a tym bardziej lepienie pierogów.
 
11+4
Witam się i ja. Dziś o 17 ide do lekarza rodzinnego z tym moim choróbskiem.
U nas deszcz a wczoraj było tak pięknie.
@akrimjoch cieszę się że wracasz do domu i krwawienie ustało.
@25_pixels ale masz super z tym wyjazdem :) i te muszelkowe plaże coś fantastycznego :) ile godzin jazdy przed Wami do pierwszego celu? Dzieciaki pewnie już się doczekać nie mogą!
@kasik90 czy to pierogi na śniadanko? :) za mną chodzą ruskie! Ale przez tą chorobę nie mam ochoty na gotowanie co do mnie nie podobne a tym bardziej lepienie pierogów.
 
reklama
Do góry