reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja po wizycie tez mialam jasnobrązowe plamienie. Mega się przestraszyłam, ale na szczęście szybko przeszło. W ciąży jesteśmy dużo delikatniejsze, mocniej ukrwione i łatwo o otarcia. Na szczęście jeżeli płamienie się nie nasila i zanika najczęściej nie jest groźne, tak twierdzi moja dr.

Ciekawe czy dziś pierwsze mamy dowiedzą się czy to będzie chłopiec czy dziewczynka?
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tez po przytulankach z facetami macie jakiekolwiek znaki krwi? Nie mowie ze jakos mocno, ale mi czasem albo podbarwi mi sie delikaaaaatnie sluz do jasnej kawy z mlekiem a nieraz mam slad wielkosci glowki pd szpilki od jakiejs plamki. Potem juz nic tylko te pierwsze siuski po ew nad ranem.
Ja czasami mam, ponoć tak może być, któraś już to konsultowala z lekarzem.
U mnie tez brzuszek całkiem spory... a to 10+2.
W ogóle zaczelyscie już może stosować kremy na rozstępy???
U mnie też już widać, stosuję zwykły balsam, żeby nawilżyć skórę, ponoć te kremy na rozstępy nie mają sensu.
10+3
A ja właśnie wróciłam z nieplanowanej wizyty u lekarza. Dzwoniłam dziś rano do swojego lakarza bo od paru dni brzuch mnie bolał (tej nocy prawie nie spałam) i jakieś plamienia miałam po godzinnym spacerze.
Po badaniu okazało się że mam małego krwiaczka i mieśniaka. Na szczęście mięśniak jest daleko od dzidzi na zewnątrz macicy.Wcześniej go nie było widać przy badaniu dopochwowym bo mam tyłozgięcie macicy. Dopiero dziś przez brzuch na badaniu wyszło.
Dzidzuś rośnie ma już 3,5 cm [emoji5]i serduszko bije więc jest dobrze ale muszę się oszczędzać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące.
Super, że wszystko w porządku! [emoji5]️
 
Czesc dziewczyny.
Ja dopiero teraz bo z rana mnie mama nawidziła. Chate ogarneła jedzenia narobiła, nawet ciacho zrobiła. A jak tylko leze:sad: no nic trzeba to trzeba.
Zycze udanych wizyt. Czekam na wiesci jakbym to ja miala isc:), ale to takie fajne uslyszec dobre nowiny.
 
Czesc dziewczyny.
Ja dopiero teraz bo z rana mnie mama nawidziła. Chate ogarneła jedzenia narobiła, nawet ciacho zrobiła. A jak tylko leze:sad: no nic trzeba to trzeba.
Zycze udanych wizyt. Czekam na wiesci jakbym to ja miala isc:), ale to takie fajne uslyszec dobre nowiny.
Super że mama tak Ci pomaga Odpoczywaj nic się nie denerwuj Pozdrowionka dla Ciebie i bobaska I dla kochanej mamy [emoji3590][emoji3590]
 
Hej ho. Ja dziś w pracy ledwo żyje. Mało spałam w nocy bo luby przyjechał z delegacji dosłownie na parę chwil i szkoda spać jak można mieć kochana osobe obok. Ja się powoli oswajam bo coś mi intuicja mówi że to będzie syn. Czuję się jakbym czekała na prezent na urodziny :)
Dziś idę na urodziny do przybranego wujka. Ma 60tke. Zna mnie to 30 lat czyli od urodzenia a teraz będzie nowe pokolenie. Wiem że się wzruszy :) moja mama już tupie zeby przekazać dobre wieści :)
 
Ja póki co stosuje tylko balsam do ciała, ale kupiłam już krem na rozstępy i zastanawiam się dlaczego jest napisane, aby stosować od 4 msca, wiecie może ? Do 4 tego mam jeszcze z dwa tygodnie, wiec póki co ten balsam używam co mam w domu. A o jakiej oliwce z rosmana piszecie? Dajcie znać to może tez kupię :) w ogóle w rosmanie chce tez kupić szczotkę do masażu na sucho, podobno fajnie działa na skore. :)
Może ma jakiś składnik potencjalnie niebezpieczny w ciąży? Co to za krem?
A szczotke mam właśnie z rossmana i lubię :)
 
reklama
Dziewczyny chwalcie się jak tam wizyty... Czekam jak na szpilkach.

10+2
U mnie mdłości powróciły i od razu się uspokoiłam Jak tak dalej pójdzie całkiem zwariuję
 
Do góry