reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Jestem na tym forum na telefonie, ale normalnie w przeglarce (nie w aplikacji) i jak mam zapisac to forum zamkniete (jestem tam dodana)? Bo teraz nie wiem jak go znaleźć. No i np jak zapisać to forum, żeby go dlugo nie szukac ? Wiecie ?
Już wyżej ci wyjaśniła koleżanka, zaproszenie powinno być bo pierwsza tura byłaś zapraszana
 
reklama
Jak bardzo złą informacja jest skrzep w toalecie? Bo właśnie lecę do lekarza i boję się najgorszego...
Krwiaki podobno bardzo często zdarzają się w ciąży. Większość krwawień w ciąży spowodowana jest właśnie krwiakiem. Sama mam krwiaka i nie wiem czy się wchłonie czy wyjdzie "dołem". Trzymamy kciuki za Ciebie i czekamy na dobre wiadomości :) Głowa do góry!
 
Modlę się żeby to było to. Nic mnie nie boli w sumie, a krew na papierze była brązowa ale jak zobaczyłam ok 3 cm skrzepu to mam atak paniki
Jak miałam krwiaka w pierwszej ciąży to też miałam skrzepy i krew tak jakbym przechodziła miesiączke. Trzymam kciuki żeby to był malutki krwiaczek albo nic groźnego i czekam na dobre wiadomości :*
 
Jak bardzo złą informacja jest skrzep w toalecie? Bo właśnie lecę do lekarza i boję się najgorszego...
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Miałam plamienia i wiem co to jest za stres jadąc do lekarza, ale tak jak dziewczyny piszą krwiaki moga się pojawiać. Moją koleżanke zabrało kiedyś pogotowie bo dostała takiego krwotoku, że myślała że poroniła a to był właśnie pęknięty krwiak.
 
reklama
Do góry