reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

To masz calkiem inne normy...
Ja mam igg 400 ponad.

Zrób awidność igg i powtórz przeciwciała igm. Lekarz i tak Ci zaleci to badanie, a przynajmniej na wizytę będziesz już w pełni przygotowana, bez straty czasu.

Możliwe, że inne normy. Zależy od laboratorium. Ja w dwóch różnych byłam przebadana i dwie różne jednostki.
Nie stresuj się na zapas na razie :)
 
reklama
12+2
Witam się wiosennie chodź pogoda wcale póki co na to nie wskazuje
Od kilku dni budzę się w środku nocy i mam problem z zaśnięciem za to rano trudno mi się dobudzic a tu trzeba bo Młodego do przedszkola trzeba wyprawic
A tu na forum taka cisza czy wszystkie już jesteście na zamkniętym wątku?? Bo ja dalej nie dostałam zaproszenia:(
 
10+6
Cześć dziewczyny!
Nie martw się, na pewno zaproszenie się pojawi, ale ciężko pisze się na dwa wątki. :(
Współczuję nocnych wybudzeń, mnie się za to głupoty śniły.
 
12+0
@Xinak @Krateczka dobrze że dzidzie ok. Teraz najważniejszy odpoczynek. Na zamkniętym jakiś pogrom krwiaków... co trzecia ma z tym problem. Aż się boje.
@Xinak ja obecnie zapalenie zatok. Jestem od poniedziałku na antybiotyku i dziś dopiero przespałam noc. Ale bóle głowy nie do zniesienia . Do tego oczywiście zapchany nos i rano kaszel. Ale już trochę lepiej ze mną. Więc współczuje choroby bo wiem jaka to męczarnia w ciąży. Zdrowiej szybko.
Ja dziś o 15 wizyta i doczekać się nie mogę :)
 
11+1
Dziewczyny bardzo mi przykro z powodu Waszych krwiaków, ale jak będziecie uważać na siebie i odpoczywać to będzie dobrze.
Mam nadzieję, że szybko przejdą Wam też te przeziębienia.
A co do spania to naprawdę współczuję, bo ja mogłabym spać cały dzień, ale córcia nie pozwala. Dobrze, że chociaż w nocy przesypia do rana, a ja sama się nie budzę.
Już nie mogę się doczekać poniedziałku aż zobaczę dzidzię. Z tego co pamiętam w ten dzień nie tylko ja mam prenatalne. Oby wszystko było dobrze.
 
Ja też mam krwiaka, ale napawa mnie optymizmem artykuł mamyginekolog, która pisze, że tylko 7% kobiet z krwiakiem podkosmówkowym poroni. Poza tym krwiaki zdarzają się na tyle często że część kobiet nawet nie wie że je ma bo przebiegają bezobjawowo. Także tylko spokój może nas uratować, będzie dobrze - innego wyjścia nie widzę :D
 
Hej hej
9+2

Kciuki za dzisiejsze wizyty,
Z tego co widze @Kordosia jest w liście oczekujących na zaproszenie, ponowilam dziś wiadomość do @aniaslu .

Ja dzis po pobraniach krwi, i za tydzień wizyta :) szybko zleciało i zleci :)
 
reklama
Do góry