reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A tak wgl to się witam. U mnie dziś 11+2.
Juz w przyszłą środę prenatalne, nie mogę się doczekać, ciekawe czy maleństwo ujawni płeć :) moja córcia niespełna 3letnia, na tyle ile to do niej dociera to mówi, że chce siostrzyczke. Nie wiem co będzie jak się okaże jednak braciszek :)

Kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na same dobre wiesci.. Niech się już skończy ten pogrom krwiakow.. Nawet mężowi wczoraj o tym opowiadałam ile tu z Was na forum się boryka z tym problemem i przestraszył się.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czemu ale nie widziałam powiadomienia, że są na tym forum nowe wiadomości i myślałam, że już nic się tu nie dzieje. Wchodzę a tu kilka stron do przeczytania.
Zatem witam się 9+6. Niestety od wczoraj złapało mnie jakieś przeziębienie i strasznie słaba jestem. A siedzę w pracy. Myślę, że jutro wybiorę się do lekarza chociażby po l4 bo brak sił totalny.. ogólnie bardzo mało choruje a w tej ciąży już drugi raz. Za pierwszym razem antybiotyk niestety był potrzebny :/
 
Hej, wczoraj miałam wizytę i wszystko jest w porządku. Maleństwo młodsze o prawie 4 tygodnie według usg. Kruszynka ma 2,5 cm i oczywiście szalała. Kręciła się, machala, kopala. Dziecko było bardzo szczęśliwe, że w końcu to oglądaliśmy.

Termin porodu pod koniec października a następną wizyta za dwa tygodnie :)

Więc u mnie z 12t2d zrobił się 8t6d :-D

Dobra, w końcu muszę wstać i zjeść śniadanie ;)

Miłego dnia i trzymam kciuki za wizyty jeśli, któraś z Was dziś ma ;)

I oczywiście czekamy na zaproszenie do zamkniętego. ;)
 
Hej, wczoraj miałam wizytę i wszystko jest w porządku. Maleństwo młodsze o prawie 4 tygodnie według usg. Kruszynka ma 2,5 cm i oczywiście szalała. Kręciła się, machala, kopala. Dziecko było bardzo szczęśliwe, że w końcu to oglądaliśmy.

Termin porodu pod koniec października a następną wizyta za dwa tygodnie :)

Więc u mnie z 12t2d zrobił się 8t6d :-D

Dobra, w końcu muszę wstać i zjeść śniadanie ;)

Miłego dnia i trzymam kciuki za wizyty jeśli, któraś z Was dziś ma ;)

I oczywiście czekamy na zaproszenie do zamkniętego. ;)
Oczywiście składam serdeczne gratulacje, ale czy to dobrze, że wyszła aż taka różnica? Naturalnie nie chce straszyć, broń Boże, jeśli lekarz powiedział, że wszystko w normie to ekstra, ale ja bym chyba jednak się zmartwila aż taką różnica. Chyba, że wynika to np. Z mocno niereguralnych cykli?
 
Dużo tej krwi? Jeśli symbolicznie to może przy załatwianiu doszło do jakiegoś otarcia? Jeśli dużo to proponowałabym wizytę u lekarza albo na SOR..
Za pierwszym razem jak się podtarlam to było jej sporo potem już prawie wcale.
Regularnie się wypróżniasz? Może to jakieś pęknięte hemoroidy? Jeżeli nie było dużo krwi to chyba bym poczekała do następnej wizyty w toalecie;) dużo teraz pij, żeby kupa była miękka
Od kiedy jestem w ciąży mam z tym problemy, okropne zaparcia. Mam nadzieję że to dlatego, za tydzień mam dppiero wizyte.
 
Za pierwszym razem jak się podtarlam to było jej sporo potem już prawie wcale.

Od kiedy jestem w ciąży mam z tym problemy, okropne zaparcia. Mam nadzieję że to dlatego, za tydzień mam dppiero wizyte.
Jeżeli masz takie problemy to pewnie stąd ta krew. Spróbuj zmienić diete, wprowadź dużo warzyw i owoców i jeszcze raz woda, woda, woda:)
 
Hej, wczoraj miałam wizytę i wszystko jest w porządku. Maleństwo młodsze o prawie 4 tygodnie według usg. Kruszynka ma 2,5 cm i oczywiście szalała. Kręciła się, machala, kopala. Dziecko było bardzo szczęśliwe, że w końcu to oglądaliśmy.

Termin porodu pod koniec października a następną wizyta za dwa tygodnie :)

Więc u mnie z 12t2d zrobił się 8t6d :-D

Dobra, w końcu muszę wstać i zjeść śniadanie ;)

Miłego dnia i trzymam kciuki za wizyty jeśli, któraś z Was dziś ma ;)

I oczywiście czekamy na zaproszenie do zamkniętego. ;)
Jak u mnie crl było 25mm to dr powiedziała że to 9t4d ciąży. Bo by się zgadzało wg moich wyliczeń OM bo wychodziło mi wtedy 9t3d. Także dziwnie że Tobie powiedzieli że to 8t6d
 
Oczywiście składam serdeczne gratulacje, ale czy to dobrze, że wyszła aż taka różnica? Naturalnie nie chce straszyć, broń Boże, jeśli lekarz powiedział, że wszystko w normie to ekstra, ale ja bym chyba jednak się zmartwila aż taką różnica. Chyba, że wynika to np. Z mocno niereguralnych cykli?

Wiesz, u mnie cykl trwa 32-34 dni. Mówiła, tylko, że ciąża jest młodsza ale wszystko dobrze. Być może gdzieś mi się po drodze owulacja przesunela. Zobaczymy za dwa tygodnie na wizycie, bo już będzie mogła zerknąć też w badania krwi.
 
reklama
Do góry