reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Mam do Was pytanie. Jestem w 15 tygodniu i lekarz zlecił badanie krzywej cukrowej i z wynikiem przyjść za miesiąc. Wszystko ok, ale przeczytałam że to badanie jest wykonywane w 24-28 tygodniu ciąży. Do tej pory moje wyniki były ok. I nie wiem czy nie za wcześnie mi zlecił to badanie?
 
reklama
Mam do Was pytanie. Jestem w 15 tygodniu i lekarz zlecił badanie krzywej cukrowej i z wynikiem przyjść za miesiąc. Wszystko ok, ale przeczytałam że to badanie jest wykonywane w 24-28 tygodniu ciąży. Do tej pory moje wyniki były ok. I nie wiem czy nie za wcześnie mi zlecił to badanie?
W takim razie ja bym zrobiła badanie w dniu wizyty u lekarza albo dzień przed rzeby było świeże. Myślę że trzeba słuchać lekarza powinien wiedzieć co dla nas najlepsze...
 
A ile macie robionych badań USG? Nie było mnie trochę na forum i tak czytam i niemal każda z Was pisze, że miała badania prenatalne i już zna płeć. Mi takich badań nikt nie zlecał a co do płci dowiedziałam się że będzie można ją poznać na USG połówkowym około 20 tygodnia. Jak jest z tym u Was?
 
Gratuluję! Dobrych macie lekarzy większość już po prenatalnych zna płeć mojej to się chyba nie chciało patrzeć i tak na odczepnego powiedziała że za wcześnie teraz 8 Maja będę to jeszcze tak daleko ale może wtedy już się dowiem :-) najważniejsze rzeby było zdrowe:-)
No i mnie to poszłam na prenatalne, lekarz przyłożył głowice do brzucha znalazł maluszka i mówi, to co chłopak będzie ? :D hehe

@Dzielna_M ja usg mam co wizytę ale chodzę prywatnie. I moja gin sama wpisała mi w kartę usg w 12 i 20tc że mam zrobić.
 
Czesc kochane :) od jakiegos czasu czytam forum, choc nie udzielam sie :) wiec jestem nowa :)
Termin na 08.10.19r. (termin nie jest u mnie przypadkiem - tak mysle).

Czytam wasze wczesniejsze wiadomosci i widze, ze to ile ja place i jak mi wykonuja badania w ciazy sporo sie rozni niz u was. Bylam w 13+1 tyg. na USG I trymestru i wstepnie na 80 % dowiedzialam sie, ze to bedzie dziewczynka. Wiekszosci z was nie chcieli powiedziec, bo za wczesnie hmmm....dodam, ze bratowa byla w 12 tyg. bedac w ciazy i jej tez od razu powiedziala ginekolog, ze to bedzie chlopak :) moze wszystko zalezy od sprzetu i ulozenia dziecka.
 
Mi tez w 12tyg rowno chlopaka wyczail [emoji16]
Czesc kochane :) od jakiegos czasu czytam forum, choc nie udzielam sie :) wiec jestem nowa :)
Termin na 08.10.19r. (termin nie jest u mnie przypadkiem - tak mysle).

Czytam wasze wczesniejsze wiadomosci i widze, ze to ile ja place i jak mi wykonuja badania w ciazy sporo sie rozni niz u was. Bylam w 13+1 tyg. na USG I trymestru i wstepnie na 80 % dowiedzialam sie, ze to bedzie dziewczynka. Wiekszosci z was nie chcieli powiedziec, bo za wczesnie hmmm....dodam, ze bratowa byla w 12 tyg. bedac w ciazy i jej tez od razu powiedziala ginekolog, ze to bedzie chlopak :) moze wszystko zalezy od sprzetu i ulozenia dziecka.
 
Kciuki! Daj znać po.. [emoji6]
Jestem po prenatalnych i w końcu wyluzowałam. Dzidziuś zdrowy i uparty nie chciał sie obrócić:). Okazuje sie ze mam równe 12 tygodni na dzisiaj. Nie wiadomo co będzie niby siusiak ale równie dobrze może to być pobudzona łechtaczka także nadal w niepewności:) ale najważniejsze że dzidziuś zdrowy. Termin mam 28.10 ma ktoś też taki termin może wyladujemy razem na porodówce w Krakowie :). Buziaki ściskam Was mocno i dziękuję za trzymanie kciuków:*
 
reklama
@Remi2019 mój dzidziuś to też uparciuch...ponad 40 min z boku na bok się przekładałam, żeby pokazał buźke:)....i jest wymarzoną dziewczynką♡ termin mam na 22.10 i też jestem z Krakowa;)
 
Do góry