reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Czesc kochane :) od jakiegos czasu czytam forum, choc nie udzielam sie :) wiec jestem nowa :)
Termin na 08.10.19r. (termin nie jest u mnie przypadkiem - tak mysle).

Czytam wasze wczesniejsze wiadomosci i widze, ze to ile ja place i jak mi wykonuja badania w ciazy sporo sie rozni niz u was. Bylam w 13+1 tyg. na USG I trymestru i wstepnie na 80 % dowiedzialam sie, ze to bedzie dziewczynka. Wiekszosci z was nie chcieli powiedziec, bo za wczesnie hmmm....dodam, ze bratowa byla w 12 tyg. bedac w ciazy i jej tez od razu powiedziala ginekolog, ze to bedzie chlopak :) moze wszystko zalezy od sprzetu i ulozenia dziecka.
Też mam z om termin na 8.10., zaś z USG 5.10. :) też mi na prenatalnych powiedziano, że dziewczynka i już na kolejnej wizycie mój lekarz potwierdził to na 100%
 
Jestem po prenatalnych i w końcu wyluzowałam. Dzidziuś zdrowy i uparty nie chciał sie obrócić:). Okazuje sie ze mam równe 12 tygodni na dzisiaj. Nie wiadomo co będzie niby siusiak ale równie dobrze może to być pobudzona łechtaczka także nadal w niepewności:) ale najważniejsze że dzidziuś zdrowy. Termin mam 28.10 ma ktoś też taki termin może wyladujemy razem na porodówce w Krakowie :). Buziaki ściskam Was mocno i dziękuję za trzymanie kciuków:*
Same dobre wieści, gratulacje ;)
 
Też mam z om termin na 8.10., zaś z USG 5.10. :) też mi na prenatalnych powiedziano, że dziewczynka i już na kolejnej wizycie mój lekarz potwierdził to na 100%


Ja tydzien po USG I trymestru tez bylam na normalnej wizycie polozniczej (czyli w sumie tydzien temu w srode) i mi moja lekarka tez powiedziala, ze wg niej to dziewczynka, ale ja to czulam duzo wczesniej, ze to bedzie coreczka. Z USG to mam na 9.10 r. :p ciekawe jak to bedzie w praktyce.
 
@Remi2019 nie ma idealnego szpitala i każdy poród jest inny:) ja wychodze z założenia, że lepiej mieć swojego lekarza w szpitalu
No zgadza się ale Twoja Pani doktor jest położna bo w sumie to położna tez jest ważna przy porodzie. Chyba ze jest ginekolog położnik dwa w jednym :) Znajoma opłacała dodatkowo położną i przyjechała na sam poród.
 
reklama
Do góry