reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

No oby synek już był na stałe hehe, regularnych cykli nie miałam a jak już to trwały 32-34 dni... Choc w ym co zaszlam chyba była wczesniej owulacji... Ale nieistotne :)

Kciuki, ja jutro też mam wizytę ale na 15:45. :) musi być dobrze

14+2
Ale dzis piękna pogoda :)
Az chce się wyjść na dwór i posiedzieć na słoneczku :)
To będę jutro myślami z Tobą i Twoim maluszkiem. Daj znać po wizycie, ja tez się odezwę. Pogoda dziś piękna, chciałabym już gdzieś wyjechać na wakacje. Mamy zaplanowany wyjazd na początek lipca, więc jeszcze trzeba poczekać.
 
reklama
Cześć dziewczynyprzez zmianowa pracę nie mam mnie tu tak często jakbym chciała ale czytam wszystko!
Ja dziś byłam na wizycie i wszystko dobrze. Dostałam skierowanie ma badanie 3d a podpytywalam też o płeć to na nasz 16tc lekarz obstawia chłopca
 
W tym tygodniu byłam na badaniach i nie znam płci :). Jeśli chodzi o wyprawkę to chcecie kupować przez Internet czy bezpośrednio w sklepie? Może macie jakieś sprawdzone strony?

Ja jestem staroświecka. Lubię iść, zobaczyć, obmacać. Zwłaszcza ciuszki. Muszę sprawdzić czy się rozciągają, czy są miękkie czy nie maja wad. Szukałam bodzikow z ekspresami, rzadziej z napami. Tak już mam. Mama kupiła mi kilka rzeczy z Pepco i śmiało mogę polecić. Dobrze się noszą, fajnie sie piora.
Dużo ciuszków kupiłam z drugiej ręki bo u nas są świetne wyprzedaże organizowane przez mamy, które chcą się pozbyć za małych, niepotrzebnych ubranek. Niektóre kaski są nowe, nie używane. Jeszcze z cena.
Wózek tez wole sprawdzić osobiście. Czy jak się złoży to jest mały czy nie? Czy się lekko nim jeździ czy się człowiek uharuje jak górnik na przodku? Czy solidny czy taki ze przez tkaninę Warszawę widać.
Resztę pierdolek mogę pozamawiac, chociaż mnie osobiście sprawiało przyjemność łażenie po sklepach, planowanie, oglądanie, kupowanie.
 
Aż nie chce się w ogóle wchodzić do domu tak pięknie:-) idzie lato słonko i gorąco mam pytanko do doświadczonych mamusiek jak to jest z lodami straszna mam ochotę na lody zwłaszcza te śmietankowe w czekoladzie albo z orzeszkami w ogóle wszystkie bym zjadła ale czy można? Trochę czytałam że te z mleka mogą być niebezpieczne i że są nie zdrowe i że się nie powinno w ciąży ich jeść.. Jak to było u Was czy jadłyście / jecie wszystkie lody? Bez słodyczy wytrzymam ale bez lodów całe lato ciężko będzie...
Ja jem wszystko na co mam tylko ochotę ;-);-)
 
reklama
Ja dzisiaj poszalalam bo zjadłam frytki i popilam troszeczkę cola. Cały czas tylko woda i herbata więc... Zaszalalam.. Ale teraz myślę o tym lodzie, tak mi tu koleżanki ochoty narobily:D

Schudłam 5kg to mogę sobie pozwolić hahaha
Mi się zdarza częściej z cola zaszaleć.. Staram się unikać, ale czasem już nie mogę odpuścić. Też miałam 3 na minusie, ale teraz po świętach jeszcze nie wchodzilam na wagę i boję się wejść :D
 
Do góry