reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

To będę jutro myślami z Tobą i Twoim maluszkiem. Daj znać po wizycie, ja tez się odezwę. Pogoda dziś piękna, chciałabym już gdzieś wyjechać na wakacje. Mamy zaplanowany wyjazd na początek lipca, więc jeszcze trzeba poczekać.
My wakacje też na początku lipca, nad morze jednak, juz sie doczekać nie można :)
@Liza tak. Zamawiałam materiały bo szylam doradcy chustowej i mi pozostawało
To ja z chęcią przygarne, oczywiście za opłatą :)

Dziś mężowi pokazała dotykiem jak maluszek się wypina, w jednym miejscu twardy brzuch a reszta miękka, a za 5min już cały miękki :) się zdziwił :)))
 
reklama
Aktualnie też jem wszystko na co mam ochote ale po porodzie na pewno dieta ze względu na karmienie. Wolę nie ryzykować żeby dziecko kolki nie miało a poza tym szybciej zbędne kg zgubie ;) wiem że niby mówią że jedzenie niby na mleko nie ma wpływu ale ja jednak uważam że jakiś ma. Moje pierwsze dziecko kolek nie miało A znajoma która diety nie trzymała całe noce miała nie przespane. Może przypadek może nie..
 
Dziś mężowi pokazała dotykiem jak maluszek się wypina, w jednym miejscu twardy brzuch a reszta miękka, a za 5min już cały miękki :) się zdziwił :)))
Zazdroszczę też juz bym chciała coś poczuć ale nawet nie wiem jak rozpoznać czy to dzidziuś czy jelita. Już w kolejnej ciąży to pewnie wiadomo na co zwracać uwagę a w pierwszej to wszystko jest nowe takie niewiadome, dobrze że są takie fora i internet chodź takie forum jest bardziej życiowe. Jak poczytać te różne artykuły w internecie co można a czego nie można to zwariować idzie czasem...
 
Keejti-93 : Powiedz czym się różnią otulacze bambusowe od takich zwykłych kocyków napisałaś że będziesz kupować w ilości ogromnej.. Dlaczego? Przepraszam że tak pytam ale pewnie masz doświadczenie i możesz coś ciekawego o tym powiedzieć a ja nie mam o tym pojęcia a dla dzidziusia chciała bym mieć wszystko co najlepsze...
 
Aktualnie też jem wszystko na co mam ochote ale po porodzie na pewno dieta ze względu na karmienie. Wolę nie ryzykować żeby dziecko kolki nie miało a poza tym szybciej zbędne kg zgubie ;) wiem że niby mówią że jedzenie niby na mleko nie ma wpływu ale ja jednak uważam że jakiś ma. Moje pierwsze dziecko kolek nie miało A znajoma która diety nie trzymała całe noce miała nie przespane. Może przypadek może nie..
Ja nie trzymalam. Pilam cole, jadlam zwykle obiady (w tym cebule i czosnek), jadlam nabiał i zero kolek ;).
 
Keejti-93 : Powiedz czym się różnią otulacze bambusowe od takich zwykłych kocyków napisałaś że będziesz kupować w ilości ogromnej.. Dlaczego? Przepraszam że tak pytam ale pewnie masz doświadczenie i możesz coś ciekawego o tym powiedzieć a ja nie mam o tym pojęcia a dla dzidziusia chciała bym mieć wszystko co najlepsze...
Nie mam ani jednego kocyka przy dwójce dzieci [emoji6] poczytaj o właściwościach bambusa, zima grzeje latem chłodzi. Są bardzo miłe w dotyku, mięciutkie. My sami używamy z mężem do przykrycia dzieci też non stop maja w obrocie [emoji6]
 
Aktualnie też jem wszystko na co mam ochote ale po porodzie na pewno dieta ze względu na karmienie. Wolę nie ryzykować żeby dziecko kolki nie miało a poza tym szybciej zbędne kg zgubie ;) wiem że niby mówią że jedzenie niby na mleko nie ma wpływu ale ja jednak uważam że jakiś ma. Moje pierwsze dziecko kolek nie miało A znajoma która diety nie trzymała całe noce miała nie przespane. Może przypadek może nie..
Przy pierwszym dziecku drugiego dnia po wyjściu ze szpitala przyszła do nas położna a moja mama smazyla paczki w głębokim tłuszczu na dodatek z nutella j gotowala barszcz czerwony zabielamy smietana i zawaszany octem. A ta położna oczy wielkie i chyba Pani tego jeść nie zamierza? (a sama paczki zjadla i jeszcze na wynos wzięła) więc myślę sobie no to patrz. I na tym skończyłam trzymanie diety[emoji23] chciałabym trzymać żeby do wagi szybciej wrócić ale chyba jestem za leniwa
 
Aktualnie też jem wszystko na co mam ochote ale po porodzie na pewno dieta ze względu na karmienie. Wolę nie ryzykować żeby dziecko kolki nie miało a poza tym szybciej zbędne kg zgubie ;) wiem że niby mówią że jedzenie niby na mleko nie ma wpływu ale ja jednak uważam że jakiś ma. Moje pierwsze dziecko kolek nie miało A znajoma która diety nie trzymała całe noce miała nie przespane. Może przypadek może nie..
3x diety nie miałam, i kolek zero, i waga spadała :) to nie reguła raczej :)
 
reklama
Kochane a ja mam pytanke

Czy wy ma ie też takie dziwne pulsujace bóle tak jakby... W tyłku? Kości ogonowej?

Dziwne uczucie i trochę się martwię że coś nie tak.. X/
 
Do góry