reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
A przepis jest bardzo prosty i fit :D jeden banan, dwa jajka i trzy łyżki płatków owsianych, tyle w temacie ;)
Byłam kiedyś na diecie z bebio i pełno takich szybkich przepisów na omlety placuszki i tylko z 3 4 składników aż byłam w szoku ze tak szybko i prosto można coś przyrządzić. Ale wróciły stare nawyki. Po ciąży nie ma opcji żebym znowu nie przeszła na dietę.
 
W sumie też miło wspominam czas kiedy byłam na diecie (udało się -8kg), robiłam wtedy takie szybkie i smaczne rzeczy, no ale czasami człowiek ma ochotę na żywność bardziej przetworzoną a to niestety wciąga... :(

Sprawdziłam po śniadaniu, wynik 98, czyli nawet poniżej normy. Placki bananowe mogę jeść :)
 
Ostatnia edycja:
W sumie też miło wspominam czas kiedy byłam na diecie (udało się -8kg), robiłam wtedy takie szybkie i smaczne rzeczy, no ale czasami człowiek ma ochotę na żywność bardziej przetworzoną a to niestety wciąga... :(

Sprawdziłam po śniadaniu, wynik 98, czyli nawet poniżej normy. Placki bananowe mogę jeść :)
Smacznego :-) jedno danie zaliczone ;)
 
Mam nadzieję, że Twoje wyniki będą jak najlepsze :)
Ja czytam akurat o diecie z niskim indeksem glikemicznym i ustalam sobie zasady, ogólnie nie jest źle i tak sporo produktów z niskim IG miałam w swojej diecie, tylko te słodycze ;)
Cukrzyca nie jest taka straszna i w sumie da się przeżyć najgorsze początki a pozniej juz odruchowo świadomość jest wyrobiona. Na początku tylko się wydaje ze nie można nic jesc a z czasem wiadomo co służy a co nie i oczywiście tak jak bylo wspominane metoda prob i bledow
 
reklama
Podczytałam Was rano i skorzystałam z przepisu na śniadanie. Placuszki pyszne [emoji7] nawet niespełna 4 letnia córka zajadała się nimi [emoji6] a z cukrzycą dasz radę!
Cieszę się, że smakowało :D dla mnie ta porcja jest za duża, dzielę ją sobie i mam potem jeszcze drugie śniadanie, polecam z masłem orzechowym, pyyyycha ;)
 
Do góry