reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
To moje trzecie dziecko i trzeci syn [emoji28][emoji16] na imię będzie miał Franus, starsi synowie mają po 7 i 6 lat. Ciąża narazie przebiega dość dobrze, w zeszłym tygodniu byłam w szpitalu z powodu upadku i tam się dowiedziałam że mam 1cm rozwarcia i szyjka podobno skrocila się z 5cm do 3,8cm we wtorek idę na wizytę u swojego gina i dowiem się jak to wszystko wygląda. Jedyne co mnie martwi to fakt, że od dość długiego czasu mam skurcze dość bolace ale nieregularne aaaa i jestem z tych co muszą brać Acard [emoji6]
Witaj, ja też bardzo podobnie, trzeci syn [emoji16] strasi Adaś 9lat i Jaś 5lat, teraz będzie Staś [emoji846] i również biorę Acard, conajmniej do 30 tygodnia, później się okaże na badaniach czy trzeba kontynuować.
Trochę nas tu jest z doświadczeniem [emoji846]
 
Witaj, ja też bardzo podobnie, trzeci syn [emoji16] strasi Adaś 9lat i Jaś 5lat, teraz będzie Staś [emoji846] i również biorę Acard, conajmniej do 30 tygodnia, później się okaże na badaniach czy trzeba kontynuować.
Trochę nas tu jest z doświadczeniem [emoji846]
Ja mam brać niby do 36 tc zobaczymy jak to będzie... A z jakiego powodu dostałaś Acard?? Wiem, że to głupie pytanie ale czy liczylas trochę na córkę??
 
Ja mam brać niby do 36 tc zobaczymy jak to będzie... A z jakiego powodu dostałaś Acard?? Wiem, że to głupie pytanie ale czy liczylas trochę na córkę??
Na testach papa miałam jedna trisomie trochę niski wynik i profilaktycznie przepisali Acard. Do 30 tc mam brać, później sprawdza wymiary dzidziusia i się okaże czy brać do 36tc czy nie ma konieczności.
A na dziewczynkę to liczyłam ale tylko naturalne metody stosowałam więc natura zdecydowała, trzeci siusiak [emoji846]
 
Na testach papa miałam jedna trisomie trochę niski wynik i profilaktycznie przepisali Acard. Do 30 tc mam brać, później sprawdza wymiary dzidziusia i się okaże czy brać do 36tc czy nie ma konieczności.
A na dziewczynkę to liczyłam ale tylko naturalne metody stosowałam więc natura zdecydowała, trzeci siusiak [emoji846]
Ja mam Acard z powodu nadciśnienia w pierwszej ciąży i przeplywy trochę kiepsko wyszły na pierwszym prenatalnym. Mój tz liczył na dziewczynkę ale jakoś specjalnych metod też nie stosowalismy i chłopak. Też się bardzo cieszymy najważniejsze że cały i zdrowy [emoji16][emoji4]
 
Hej dziewczyny, jako ,że temat październikowe mamy podzielcie się proszę co kupujecie na jesień/zima dla maluszka. Ja mam termin na 25.10 i wiem że trzeba się zaopatrzyć w bardziej cieplejsze ciuszki to napewno. Podzielcie się co tam macie albo jeszcze w trakcie kupowania na tą porę roku :)
To moje pierwsze dziecko i pojęcia nie mam co się może przydać
 
Hej dziewczyny, jako ,że temat październikowe mamy podzielcie się proszę co kupujecie na jesień/zima dla maluszka. Ja mam termin na 25.10 i wiem że trzeba się zaopatrzyć w bardziej cieplejsze ciuszki to napewno. Podzielcie się co tam macie albo jeszcze w trakcie kupowania na tą porę roku :)
To moje pierwsze dziecko i pojęcia nie mam co się może przydać
Podpinam się pod pytaniem :) Też mam mętlik w głowie, tyle tego jest i człowiek nie wie już co warto a co nie warto kupić ;)
 
reklama
Do góry