reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Niestety nie jest Ok, od 17 tc mam rozwarcie, które mi się pogłębia i szyjkę o długości 1-1,3 cm :/ w 23 tygodniu udało się założyć szew i wyciszyć skurcze. Ogólnie już 13 tydzień leżę i nie mogę wstawac z lozka ...
Niestety nie jest Ok, od 17 tc mam rozwarcie, które mi się pogłębia i szyjkę o długości 1-1,3 cm :/ w 23 tygodniu udało się założyć szew i wyciszyć skurcze. Ogólnie już 13 tydzień leżę i nie mogę wstawac z lozka ...
Przykro mi :( ja mam kontroli za dwa tygodnie. Boję się strasznie
 
reklama
Dzisiaj dostalam paczkę kolejna z wyprawka częściowo dla mnie i dla maluszka :)
Wydaje mi sie ze do szpitala juz mam wszystko tylko jeszcze pyjamas na poród :) Zobacz załącznik 1003293
Mam mini produkty tez jakieś kremy do twarzy na dzień na noc w końcu sie przydadzą do szpitala :)

Wow, nieźle! Ja jeszcze o tym nie myślę :D wydaję mi się, że siebie zacznę ogarniać gdzieś we wrześniu, to moja pierwsza ciąża i nie chcę się stresować póki co. Na razie znajomi zarzucają mnie ubrankami, muszę w sumie kupić tylko kombinezon i tak myślę, że mam wszystko, ale pewnie nie będę mogła się powstrzymać ;)
 
Wow, nieźle! Ja jeszcze o tym nie myślę :D wydaję mi się, że siebie zacznę ogarniać gdzieś we wrześniu, to moja pierwsza ciąża i nie chcę się stresować póki co. Na razie znajomi zarzucają mnie ubrankami, muszę w sumie kupić tylko kombinezon i tak myślę, że mam wszystko, ale pewnie nie będę mogła się powstrzymać ;)
Ja w sierpniu chce mieć większość ogarnięte, w razie gdyby komuś śpieszyło się na ten świat :D w tej chwili czekam na łóżeczko i na sierpniową wypłatę ;)
 
Ja w sierpniu chce mieć większość ogarnięte, w razie gdyby komuś śpieszyło się na ten świat :D w tej chwili czekam na łóżeczko i na sierpniową wypłatę ;)
W sumie może też powinnam wcześniej się za to zabrać :p Chyba po prostu mnie to trochę przeraża, trochę tego jest :/
 
Wilczku, zrób sobie listę. Albo spojrzyj w neta na jakieś przykładowe. A potem odhacz kolejno co już masz i czego nie potrzebujesz. Zorientujesz się, ze wcale ci dużo nie zostało. Jak nie będziesz pewna, to zapytaj tutaj.
 
Dzisiaj dostalam paczkę kolejna z wyprawka częściowo dla mnie i dla maluszka :)
Wydaje mi sie ze do szpitala juz mam wszystko tylko jeszcze pyjamas na poród :) Zobacz załącznik 1003293
Mam mini produkty tez jakieś kremy do twarzy na dzień na noc w końcu sie przydadzą do szpitala :)
To tantum Rosa to już gotowe jest w środku czy do rozrobienia? Bo właśnie czytałam że któraś to polecała :-)
 
reklama
Do góry