reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Tym razem dostawka. Mam już jedna maluche w domu i nie bardzo mam jak zorganizować to inaczej. Wybrałam Chicco Next to me Magic.

Ja myślałam o chicco właśnie, w końcu zdecydowałam się na dostawkę lionelo timon ze względu na to ze składa się na płasko, a my gdzieś często jeździmy także do bagażnika wchodzi jak ulał.
 

Załączniki

  • 7B0625E2-82F4-4434-A969-0506B2C56605.jpeg
    7B0625E2-82F4-4434-A969-0506B2C56605.jpeg
    776,6 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Przypatrzyłam listę i brakuje mi bujaka myśle o babybjorn ktoś poleci ?. Nawilżacz bo u nas w mieszkaniu jakos strasznie sucho zimą. Koszul do szpitala, biustonoszy i prześcieradeł do gondoli. Butelki mam 2 szklane z aventu, nastawiam się na kp wiec narazie nie robiłam zapasów. Baza do fotelika już jeździ z nami w aucie bo mąż sprawdza czy nie porysuje mu skórki na fotelach :-D.

Mam 17 par body 56-62 z długim 7 z krótkim 8 pajacy bez stopek, 7 par spodenek i 3 pary polspiochow 3 cienkie czapeczki 1 grubsza z 8 par skarpetek. Co myśliscie wystarczy ?
 
Ostatnia edycja:
Ja myślałam o chicco właśnie, w końcu zdecydowałam się na dostawkę lionelo timon ze względu na to ze składa się na płasko, a my gdzieś często jeździmy także do bagażnika wchodzi jak ulał.
A jak materacyk w tej dostawce? Bo jedyne negatywne opinie na kego temat znalazłam właśnie odnośnie materacyka. Też się nad nim zastanawiam, ale jeżeli trzeba wymienić materac to chyba muszę też chicco przemyśleć :(
 
A jak materacyk w tej dostawce? Bo jedyne negatywne opinie na kego temat znalazłam właśnie odnośnie materacyka. Też się nad nim zastanawiam, ale jeżeli trzeba wymienić materac to chyba muszę też chicco przemyśleć :(

Timon ma dwa materacyki jeden jest dość cienki i twardy se dają dodatkowy piankowy który ma pozytywna opinie instytutu matki i dziecka oraz instytutu bezpieczeństwa . Dotykałam obydwa stacjonarnie w sklepie nie zauważyłam różnicy szczerze mówiąc.
 
Wow to Ty już gotowa :). Ja szykowałam się po trochu od 20 tygodnia jak królewicz pokazał co tam skrywa :).
Mój pokazał się w 12tc,
No a w domu starsze dzieci więc wyprawkę chciałam do konca lipca ogarnąć a teraz sierpień i 3 wyprawki szkolne:) wrzesień też miesiącem składek itd także trzeba sobie radzić :) i moment zleci czas :)
 
Mój pokazał się w 12tc,
No a w domu starsze dzieci więc wyprawkę chciałam do konca lipca ogarnąć a teraz sierpień i 3 wyprawki szkolne:) wrzesień też miesiącem składek itd także trzeba sobie radzić :) i moment zleci czas :)

Moj facecik na genetycznych nie chciał nic pokazać, później na wizycie u gin było powiedziane ze na 80% chłopak połówkowe potwierdziły w 100%. Chociaż wózek zamówiłam już kupę czasu temu. To ile tez prościej bo masz już wprawę :) ja chyba zostanę chustoświrką ledwo się dowiedziałam ze jestem w ciąży i kupiłam nasza pierwsza chustę :)
 
reklama
O słodka mama :). Ja miałam problem tylko z cukrami na czczo wahały się od od 84-96 najwiecej. Godzinę po posiłku nigdy mi nie przekroczyło mimo ze aż tak nie zwracam uwagi na ig. Ja w ciągu dnia mogę grzeszyć, ważny posiłek to ten na noc. Mimo to schudłam w ciąży 11 kg, a nie byłam otyła przed. Ja zaczęłam kupować rzeczy do wyprawki od 20 tygodnia i tak co miesiąc sukcesywnie coś z listy skreślać. Oczywiście nie obyło się bez nadprogramowych ciuszków. Wózek czeka od ponad miesiąca razem z fotelikiem i łóżeczkiem. Mamuśki, decydujecie się na standardowe duże łóżeczka czy dostawki ?

Ja zamówiłam już cała aptekę niedawno przyszła. Jeśli będziecie miały gorszy dzień sugeruje założyć majtki poporodowe:-D:-D:-D
Ja cukry na czczo najwięcej miałam 92, więc tragedii nie ma, a najwięcej po posiłkach 180, jedzenie na mieście... Ale to są pojedyncze przypadki. Jak pisałam wcześniej lody naturalne PolishLody w ogóle mi nie podnoszą cukru, ale te kubełkowe ze sklepu już tak, ogólnie własne wypieki i wszystkie owoce też mi nie szkodzą, więc naprawdę tego nie odczuwam jakoś źle :) jeśli chodzi o wagę, to zdążyłam przytyć 5/6kg i teraz jak się pilnuję to stoi w miejscu :)
 
Do góry