reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Kasik, dzięki za pocieszenie :) no tak, ciesze sie tym że mąż i mama sie cieszą to mi pomaga mi samej sie cieszyć :)

Olaska21, witaj! Zazdroszcze pierwszego usg! 21 lutego na pewno zobaczysz serducho :) na kiedy dokladnie termin?

A ja dziś chyba przedzwonie do gin zrobić termin, ale sama sobie zażycze date, bo ostatnio tak mogłam. Chciałabym 28 luty, w tedy chyba będzie idealnie 7 tydzień, 7t0d. Bo 1 marca idziemy na 40 do przyjaciół, zaś milion pytań, a Ty nie pijesz?! A w tedy z czystym sumieniem powiem czemu taka trzeźwa chodze od paru tyg.
Jak myślicie ? 7t0d to będzie na bank już serducho widać ?
Witaj. Jak dobrze nie byc sama i moc zz kims pogadac o tych niezwyklych chwilaach. Ja mam termin na 31 wrzesien /6 pazdziernik więc jeszcze nie wwiadomo kiedy . Ja ide tez na usg jakoś w 7 tyg i 5 dn . Tez sie wlaasnie zastanawiam czy juz jest czy nie. Najgorsze jest czekaanie.
 
reklama
Wiem wieem alee zawsze kamien z serca jak się uslyszy bicie tego maluszka. Czyli jestesmy w podobnym czasie. A jaak z objawami masz juzz mdlosci? Bol podbrzusza?
Tak, mdłości od tygodnia i raz wymioty,ale to moja trzecia ciąża i nigdy nie było tak ciężko. Dwa dni miałam mega nie do życia,ale już jakby odeszło przez weekend. Czuję się za to bardzo osłabiona no i często sikam,ból podbrzusza mam już że dwa tygodnie i on już raczej ustaje.
 
Tak, mdłości od tygodnia i raz wymioty,ale to moja trzecia ciąża i nigdy nie było tak ciężko. Dwa dni miałam mega nie do życia,ale już jakby odeszło przez weekend. Czuję się za to bardzo osłabiona no i często sikam,ból podbrzusza mam już że dwa tygodnie i on już raczej ustaje.
Kurcze. Oby cie te wymioty nie męczyły dlugo. Ja np mam bol podbrzusza jak na okres. Czasem mnie tylko mdli ale bez wymiotow i zgaga ktora czasem mega da w kosc ale to i tak pikus przy tym jak piersi bola. Normalnie jak by mialy odpasc. Kurcze mnie zbytnio nie mdli i nie maam wymiotów nw czy to ttak będzie caly czas czy moze cos nie tak sie dzieje. Hmm to mojaa pierwsza ciąża i nie planowana więc jestem jeszcze nie obeznana co i jak
 
Olaska witaj i gratulacje udanego usg :)

Matkaroku myślę, że w 7 tygodniu to już powinno być słychać serducho.

U mnie dzisiaj pierwsze mdłości i chyba wzmożony apetyt zamienia się powoli w minimalny. Ale to akurat dobrze [emoji14]
 
No to zazdroszczę ja naa co nie spojrze to juz slinka cieknie. Potrafie nie usnac do 23 poki nie zjem czegos.
Olaska witaj i gratulacje udanego usg :)

Matkaroku myślę, że w 7 tygodniu to już powinno być słychać serducho.

U mnie dzisiaj pierwsze mdłości i chyba wzmożony apetyt zamienia się powoli w minimalny. Ale to akurat dobrze [emoji14]
 
Kurde a ja sie dzis obudzilam bez zadnych objawow ciazowych,wczoraj tez za bardzo nic mi nie byko poza dziwnym napinaniem brzucha jak lezalam,cycki nie bola,nie mdli mnie,nic.juz nie mam sily sie stresowac
 
Mnie piersi bola od 5 tygodni w sumie odd poczatku ciazy i z dniaa na dzien gorzej . Czasem bedzie mdlic ale ze tak nic a nic nie masz? . Wiesz jaa jaak nie wiedzialaam o ciazy to tez nic nie widziałam. Zero objawów. Nie sstresuj sie kazdy organizm inaczej to przechodzi. Kiedy maasz usg ?
 
Mnie piersi bola od 5 tygodni w sumie odd poczatku ciazy i z dniaa na dzien gorzej . Czasem bedzie mdlic ale ze tak nic a nic nie masz? . Wiesz jaa jaak nie wiedzialaam o ciazy to tez nic nie widziałam. Zero objawów. Nie sstresuj sie kazdy organizm inaczej to przechodzi. Kiedy maasz usg ?
Mieszkam w Uk,wiec moge usg sobie zalatwic dopiero za tydzien prywatnie,mialam sennosc przedworaj straszna,cycki tez sie troche powiekszyly ale nie bola,nie krwaie nie plamie,kwasy rzoladkowe czulam ale juz mniej,ehh juz nie mam sil sie martwic,maz kupil test zobacze po pracy czy wciaz jest kreska
 
Mieszkam w Uk,wiec moge usg sobie zalatwic dopiero za tydzien prywatnie,mialam sennosc przedworaj straszna,cycki tez sie troche powiekszyly ale nie bola,nie krwaie nie plamie,kwasy rzoladkowe czulam ale juz mniej,ehh juz nie mam sil sie martwic,maz kupil test zobacze po pracy czy wciaz jest kreska
Trzymam kciuki. Proponuje zrobic beta hcg . Najbardziej wiaarygidne i znasz wwiek plodu . Daj znaac co wyszlo. We wczesneej ciąży mozesz nie mie tak nasilonych objawów ja naa poczatku zanim siie dowiedziałam pamietam ze po prac spalam i spalam i mialaam podwyższona temperature i pozniej stopniowo piersii
 
reklama
Kurcze. Oby cie te wymioty nie męczyły dlugo. Ja np mam bol podbrzusza jak na okres. Czasem mnie tylko mdli ale bez wymiotow i zgaga ktora czasem mega da w kosc ale to i tak pikus przy tym jak piersi bola. Normalnie jak by mialy odpasc. Kurcze mnie zbytnio nie mdli i nie maam wymiotów nw czy to ttak będzie caly czas czy moze cos nie tak sie dzieje. Hmm to mojaa pierwsza ciąża i nie planowana więc jestem jeszcze nie obeznana co i jak
Ciężko oceniać bo każda ciąża jest zupełnie inna a bywa że nawet ta sama kobieta może mieć inne objawy przy każdej ciąży. Myślę Sobie że nasze objawy się dopiero zaczną troszkę później :) ból podbrzusza normalny bo się macica przygotowuje,dopóki nie ma ostrego naglegit bólu lub krwawienia to jest w normie :)
 
Do góry