reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witam z rana
7+6

Matkaroku mi ten kalendarz chiński pokazał, że w poprzedniej ciąży powinnam urodzić chłopca a jest córka, więc chyba średnio się sprawdza i nie ma się tym co sugerować. Może jak u Ciebie takie zupełnie "nowe" i wzmocnione te objawy niż w tamtych ciążach to może jednak jest nadzieja na dziewczynke? :)

Czoperka oj to dobrze, że synkowi w miarę przeszło.. Biedny się namęczył, a Wy razem z nim. Takie uroki wyjazdów z dziećmi.. Ale ważne, że udało Wam się mimo wszystko coś zwiedzić i pospacerować :)

U mnie z objawów od wczoraj bardzo cycki czuje, wcześniej to jakieś delikatne musnięcia, a teraz bolą a po zdjęciu biustonosza takie ociężałe jak kamienie, z powerem różnie, do południa raczej względnie jakiś się utrzymuje, ale po południu diametralnie spada.. Koło godziny 18:00-19:00 oczy na zapałki i senność taka, że ciężko wytrzymać.. Może to za sprawą poza ciążą, przedwiośnia i częstych zmian pogody? Ciężko wyczuć. Dziewczyny czy myślicie, że mój wysoki
puls może o czymś złym świadczyć? Jak czasem mierze ciśnienie, które na ogół odkąd jestem w ciąży jest raczej niskie, tak puls zawsze w granicy 100, zaś w piątek na wizycie u lekarza miałam puls 120..
 
reklama
8+1
Hej wam,u mnie też gorzej niż pozostałe ciążę. . Dziś odezwała się u mnie rwa kulszowa i to taka że ciężko chodzić.rehabilitacje mam na grudzień za rok dopiero do tego jeszcze inny kłopotliwy problem taki trochę "z dupy" także u mnie hormony działają ostro, biust bardzo powiększony chociaż i tak miseczka H..już te ledwo dają radę bo się wylewają eh.prosze o kciuki dziś żeby mnie lekarka przyjęła na dodatkowy zapis na kontrolę krwiaka.milego dnia kobietki
 
8+1
Hej wam,u mnie też gorzej niż pozostałe ciążę. . Dziś odezwała się u mnie rwa kulszowa i to taka że ciężko chodzić.rehabilitacje mam na grudzień za rok dopiero do tego jeszcze inny kłopotliwy problem taki trochę "z dupy" także u mnie hormony działają ostro, biust bardzo powiększony chociaż i tak miseczka H..już te ledwo dają radę bo się wylewają eh.prosze o kciuki dziś żeby mnie lekarka przyjęła na dodatkowy zapis na kontrolę krwiaka.milego dnia kobietki
Kciuki zaciskam! I daj znać jeśli uda Ci się dostać na wizytę.
 
8+1
Hej wam,u mnie też gorzej niż pozostałe ciążę. . Dziś odezwała się u mnie rwa kulszowa i to taka że ciężko chodzić.rehabilitacje mam na grudzień za rok dopiero do tego jeszcze inny kłopotliwy problem taki trochę "z dupy" także u mnie hormony działają ostro, biust bardzo powiększony chociaż i tak miseczka H..już te ledwo dają radę bo się wylewają eh.prosze o kciuki dziś żeby mnie lekarka przyjęła na dodatkowy zapis na kontrolę krwiaka.milego dnia kobietki
Ja dwa lata temu wylądowałam w szpitalu z atakiem rwy kulszowej , dopiero po 3 miesiącach rehabilitacji wrocilam do normalnego stanu . To jest moja pierwsza ciąża i boję się się to powróci. Choć lekarz mówi że wcale nie musi . Narazie nic nie boli
 
Kochane, nie odzywam się, bo prawie cały czas bym spała. Młoda ma ferie, dobrze, że mąż wziął kilka dni urlopu, to ile się da odpoczywam. Kilkukrotnie pojawiło się delikatne plamienie różowe po dłuższym spacerze albo jak więcej porobiłam w domu, ale pojutrze rano scan, to dopytam czy to normalne. Nie kazali mi się martwić, póki temperatura podwyższona i nie ma silnych krwawień ani bólu brzucha. Ja poza tym spaniem i zadyszką po każdej aktywności praktycznie ciąży nie czuję. Przez dwa dni dodatkowo osłabienie przez silne przeziębienie z katarem i bólem głowy, więc spałam po kilka razy na dobę. Pozdrawiam wszystkich, dam znać co i jak po scanie. Miłej niedzieli :)
Ja dobrze że się pojawiłaś bo już się tu o Ciebie martwiłysmy :) Czekamy na dobre informacje :)
 
Ja dwa lata temu wylądowałam w szpitalu z atakiem rwy kulszowej , dopiero po 3 miesiącach rehabilitacji wrocilam do normalnego stanu . To jest moja pierwsza ciąża i boję się się to powróci. Choć lekarz mówi że wcale nie musi . Narazie nic nie boli
Nigdy przez to nie przechodziłam, ale nie zazdroszczę. Na pewno ból niesamowity.
 
(8+4)
Cześć dziewczyny. Ja się w weekendy nie pokazuje bo albo gdzieś wybywamy albo po prostu chce odpocząć od laptopa przy którym muszę siedzieć cały tydzień. Na szczęście czwartek (mam wizytę) i piątek mam wolne - zrobiłam sobie długi weekend :p
W piątek bolał mnie mocniej brzuch i miałam kucie jak się ruszałam więc popołudnie przeleżałam. Poza tym inne objawy osłabły więc chyba pomału się poprawia stan :p Akurat na wiosnę może będę miała mniej dolegliwości i więcej energii :) OBY!
Ogórków pieczonych nie jadłam i nie mogę sobie wyobrazić jak smakują :p , jedynie takie zielone grillowane. Oj gril mmmmm - zjadłabym :) Już się nie mogę doczekać majóweczki. Akurat w tedy wypadają moje urodziny więc zawsze robimy jakiegoś większego grilla albo na działce albo w terenie :) A swoją drogą już nie mogę się doczekać wiosny i nie siedzenia w domu.
Co do jedzenia to tez tak mam że jeden dzień zajadam się czymś z mega smakiem a na drugi dzień już nie mogę na to patrzeć :/
 
Mamy pyszne ze sklepu niedaleko. Ale w Polsce jak będę na wakacje to będę robić. Na olgasmile jest bardzo fajny przepis. Myslę by wypróbować. Domowe są często lepsze. A ja mam jakieś uzależnienie od kimchi.
Link do: Kimchi
Dzięki, muszę sprawdzić. Na Jadłonomii też widziałam kiedyś przepis. A te ogórki przypominają mi cukinię w panierce. U Was to serio ogórasy się robi? Ale jaja :D a to popularna przekąska czy niszowa?
 
reklama
6+4
Czesc.Dzis rano strasznie sie wystraszylam,wstalam i dostalam takiego rozwolnienia plus tak sie zaczelam pocic,i myslalam ze do tego bede wymiotowac!wszystko naraz.ja wiem ze w ciazy sa zaparcia ale zeby w druga strone?nie wiem tak jakby sie chcial organizm oczysc,teraz sie martwie.ja normalnie nie mam takich rewolucji.teraz czuje sie dobrze.mial ktos tak?;(
 
Do góry