reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witam się i ja, jestem Monika.
10t6d, termin wg OM 01.10
W listopadzie straciłam fasolkę jednak szybko udało się zajść w kolejną ciążę. Mam nadzieję że tym razem się uda ciążę donosić. Dziś usg genetyczne (trochę wcześnie jednak posłuchałam lekarza prowadzącego) i wg niego mała jest 5 dni starsza. Jestem z trójmiasta.
5 cm szczęścia. :)
Zobacz załącznik 950661
Słodkie dzidzi ;) powiedz mi gdzie robiłaś badania ? Mieszkam od 3 mięsiecy pod Gdańskiem i nie wiem jeszcze gdzie co i jak
 
(10+5)
Cześć dziewczyny. U nas śnieg ;(
Zaraz się szykuje i o 8 jadę do szpitala porobić wszystkie badania i mam nadzieję że zobaczę też fasolkę.
Też myślałam o @Matkaroku i @agabre . Dawno się nie odzywały mam nadzieję że i nich wszystko ok !
@MamoveKate bardzo wspólczuje straty!
Już nie wiem kto miał wizyty a kto bedzie miał na dniach.... więc gratuluje szczęśliwych wizyt i trzymam kciuki za przyszłe!
Mój młody wymiotował wczoraj popołudniu do tego przywlókł katar i kaszel. Ale widzę że dziś troszkę lepiej się czuje.
Ok uciekam. Dam znać po :)
 
Piękne fotki USG :)
Witam nową mamę:) też jestem ciekawa czy płeć już znana czy po prostu twoje przeczucie. Na średnio wierzę w informacje o płci na tym etapie :)
 
9+4
Cześć dziewczyny!
Witam nową mamę i gratuluję, super zdjęcie.
Skoro ciąża starsza, to prenatalne w dobrym czasie. Znam wiele dziewczyn , które na prenatalnych się dowiedziały jaka będzie płeć i faktycznie tak było. Narządy na tym etapie są już w miarę rozwinięte, także jest to możliwe. :)
 
Dzień dobry mamy :) Rozpoczynam dziś 10t! Jak szybko czas leci, a pierwsze tygodnie ciągnęły mi się w nieskończoność :D

@Nimki93 co za piękny widok, lekarz stwierdził już płeć?
@Klaudia555 powodzenia na badaniach

Dziś na szczęście po bólu głowy tylko wspomnienie, miłego dnia!
 
9+4
Cześć dziewczyny!
Witam nową mamę i gratuluję, super zdjęcie.
Skoro ciąża starsza, to prenatalne w dobrym czasie. Znam wiele dziewczyn , które na prenatalnych się dowiedziały jaka będzie płeć i faktycznie tak było. Narządy na tym etapie są już w miarę rozwinięte, także jest to możliwe. :)
Tak,są już odróżnione jednak w większości wyzwaniem jest 100procentowe określenie na połówkowym bo dziecko się zasłania its więc na takim etapie kiedy wszystko jest malutkie dosłownie milimetry to trzeba mieć mega dobry sprzęt i umiejętności. Ja nie będę pytać o płeć nonchyba że lekarz sam z siebie powie. Czy ktoś jeszcze ma genetyczne w najbliższym czasie? Ja mam razem z @dorzynka 21 no i czas się dłuży mi juz :)
 
Tak,są już odróżnione jednak w większości wyzwaniem jest 100procentowe określenie na połówkowym bo dziecko się zasłania its więc na takim etapie kiedy wszystko jest malutkie dosłownie milimetry to trzeba mieć mega dobry sprzęt i umiejętności. Ja nie będę pytać o płeć nonchyba że lekarz sam z siebie powie. Czy ktoś jeszcze ma genetyczne w najbliższym czasie? Ja mam razem z @dorzynka 21 no i czas się dłuży mi juz :)
Mi lekarz powiedział że na tych teraz w 12 tyg to raczej płci nie powie Pamiętam w ostatniej ciąży mówił że raczej na dziewczynę a wyszedł chłopak hehe Zawsze na 50% szans że trafi Plec to jak dziecko pokaże to tak raczej w okolicy 16 tyg Choć nie mówię oczywiście że wcześniej nie można ale wtedy raczej większą pewność
 
@patkapateczka no to sie zgralas ze mna dokladnie z wizytami. 26 prenatalne 1 kwietnia wizyta. Bedziemy sie razem stresowac

Cześć dziewczyny 10+0 oj dawno się nie odzywałam bo nie mogę za Wami nadążyć ja też mam prenatalne 26.03. Fajnie że jest nas więcej na ten dzień. U mnie w 10 tc znikły mdlosci i bol piersi. Trochę się zmartwilam ale już piersi trochę czuję i jakieś ciągnięcia, kłucia w brzuchu, zwłaszcza z prawej strony. W niedzielę powiedzieliśmy rodzicom i już wiadomość się rozeszła. Wszystkiego dobrego dziewczyny
 
reklama
Kochane jestem jestem ;) czytam was prawie codziennie tylko czasu brak by sie odezwać. U nas chyba ok, brzuszek rośnie ;)
Gratulacje nowym mamom oraz gratulacje wizyt, piękne zdjęcia!
@MamoveKate bardzo współczuje straty ;(

Ja sie płeć dowiem pewnie dopiero na połówkowym. Ale już mi to obojętne, marzy mi sie już zajmować cieplutkim pulchniutkim pachnącym bobaskiem;)

Ja mam wizyte dopiero 3.04 i tak myśle ze gin mi w tedy zrobi prenatalne bo bedzie to 11+5 ale jeszcze nigdy nie mialam tak wcześnie...zawsze ok 13 tyg. Ehhh...nie wiem czy to dobrze.
 
Do góry