reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

My wynajmujemy równe 40m2. Śmiejemy się że przypada 10m2 na osobę :D ale lubię to mieszkanie. Mamy swój ogródek z pięknym widokiem. Dzieci mają mały pokój, my śpimy w salonie z kuchnią. Do tego średniej wielkości łazienka :) Maluszek będzie spał tam gdzie aktualnie będą ku temu warunki. Dlatego potrzebuję coś mobilnego. Mam bujak Tiny Love, myślę że kupię do niego jakiś materacyk i będzie ok, przynajmniej na pierwsze miesiące.
A widoczek z tarasu mamy całkiem miły jak na mieszkanie w bloku :)Zobacz załącznik 951409
Widok boski [emoji3590][emoji3590]uwielbiam takie klimaty Cisza spokój z dala od zgiełku miasta Myśmy uciekli pod Wrocław (2 km od granicy) ale mieszka się tu wspaniale (4 lata tu mieszkamy)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji5] 8+6 termin 18 październik. Mamy już 1,9 cm
IMG_2575.JPG
 
Odwiozłam młodych do przedszkola i pojechałam sobie na działkę wsadzić pierwszą sadzonkę - czosnek niedźwiedzi, który ukradłam z lasu :D kto zna tę roślinę? Ciekawe czy za rok nam wyrośnie.

@kasik99 współczuję przeżyć. Oby tata szybko wyzdrowiał.

@Amica20 to dobrze że idziesz kochana, tam najszybciej Cię wyleczą. Trzymam kciuki!

@etatnamame no właśnie ja też uwielbiam w ciszy :) ale żeby wciąż było blisko do sklepu, przedszkola, przychodni itd :)

@Nadzieja19 super że się odezwałaś i że wszystko dobrze :)
 
8+2
Hej
Dopisalam się do tabelki :)
Napisałam też o wątku zamkniętym do aniaslu, tez tak robiliśmy na innych wątkach i warto bo jakoś tak jest spokojniej że nikt nie Podczytuje...

Dziś w nocy nie spałam od 1 do 3:30, myslalam ze z wariuje.... Ciezki dzień....

Kciuki za wizyty
@Amica20 bedzie dobrze, wylecza szybko i wrócisz do domku i do rodzinki... :*
Witam nowe mamusie :)
 
Dziewczyny ale przecież nie można ani zamknąć ani utajnić jedynego październikowego forum. Przecież tu będą dołączać dziewczyny aż do porodu. Co najwyżej można osobno stworzyć forum zamknięte.
W praktyce zazwyczaj wygląda to tak że tworzy się forum zamknięte i na otwartym nagle robi się popłoch, dołączają natychmiast nowe dziewczyny które jak się okazuje podczytują od samego początku ;) i chcą też mieć dostęp do prywatnego. Zazwyczaj przez jakiś czas funkcjonują obydwa fora. Do otwartego dołączają nowe osoby, które później mogą zostać dołączone do zamkniętego. A na zamkniętym co jakiś czas robi się czystki i usuwa osoby które w ogóle się nie odzywają :)
Ja w ogóle nie pamiętam czegoś takiego żeby funkcjonowały dwa fora z tym że jedno zamknięte. Tak czy siak jestem już za tym żeby działać w stronę zamknięcia żebyśmy mogły swobodniej pisać
 
Ja w ogóle nie pamiętam czegoś takiego żeby funkcjonowały dwa fora z tym że jedno zamknięte. Tak czy siak jestem już za tym żeby działać w stronę zamknięcia żebyśmy mogły swobodniej pisać
Na pewno nie jest nigdy tak, że zamyka się forum otwarte. Musi zostać jakieś dostępne dla wszystkich forum. Może u Was było tak, że po prostu przeniosłyście się na zamknięte, a otwarte umarło. U nas jeszcze przez jakiś czas funkcjonowało.
 
reklama
Do góry