reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witajcie, w ten, niestety brzydki dzień u mnie.. leje i wieje, aż strach wychodzić.. Mam nadzieję, że chociaż do Was słoneczko się uśmiecha :)
U mnie, żeby nie zapeszyć, dziś jest dobrze. Ostatnie dwa dni mnie mdlilo, na szczęście dziś tylko czuje się osłabiona.

Niedawno wstałam i robię śniadanko ;)

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za następne wizyty.

Nie stresujmy się :biggrin2:
 
reklama
Z tym nie stresowaniem nie jest łatwo. Cały czas czuję że wszystko jest dobrze jednak zdarzają się ataki paniki.
Co polecacie z domowych sposobów na przeziębienie? Szczególnie dokucza mi ból gardła a miód nie pomaga...
 
Z tym nie stresowaniem nie jest łatwo. Cały czas czuję że wszystko jest dobrze jednak zdarzają się ataki paniki.
Co polecacie z domowych sposobów na przeziębienie? Szczególnie dokucza mi ból gardła a miód nie pomaga...
U mnie na ból gardła najlepiej sprawdzają się dwie płukanki stosowane jedna po drugiej. Pierwsza to 3/4 szkl wody + kropli okejku herbacianego. Druga to zaparzona szałwia z łyżeczką soli. Chociaż w ciąży lepiej zmienić szałwie na rumianek. Zdrówka!
 
reklama
@Patrusia to na Twoim miejscu zostałabym na l4 :) to Twoja pierwsza ciąża?

@25_pixels moi rodzice mają dość pokaźny warzywniak. Właściwie to już się kwalifikuje do nazwy "pole" :D bo mają i trochę zboża i ziemniaki, wszelkie ogórki, cukinie, dynie, pomidory, buraki, jarmuże i długo by wymieniać. Do tego masę owoców. Moja mama - nauczycielka - cale wakacje tylko zbiera i robi przetwory. A my czasem pomagamy a potem jemy całą zimę :D w tym roku już mam kawałek swojego pola więc też zamierzam coś posiać. Tylko muszę się doedukować co i kiedy ;)

@etatnamame dobrze wiedzieć, bo to moja pierwsza ciąża z porodem w jesieni. A czy nie jest to dość depresyjna pora na poród? Wizja brzydkiej jesieni, smogu i zimy :D z drugiej strony dla mnie zawsze najgorszy jest luty.


@Czoperka Tak, pierwsza ciąża :) na dniach mam wizyte, ale zdecydowałam, że wole zostać na l4... Nie chcę biegać po schodach w pracy w tą i z powrotem, gdzie teraz musiałam leżeć 2 tygodnie. Jeszcze coś się stanie i za tydzień znowu będę musiała wracać na zwolenie. Są teraz ważniejsze rzeczy niż zadowolenie szefa, a praca jest po prostu sama w sobie też stresująca..
 
Do góry