reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Kotka jak bylam w ciazy te 12 lat temu lezała mi przy brzuchu chociaz wczesniej nie miala takiego zwyczaju i jak Laura byla mala a plakala to kotka siedziela przy niej łasiła sie, chyba ja tak uspakajała. I do dzis tak do niej chodzi i sie łasi:) Teraz mlodszy kocurek zaczyna mi polegiwac przy brzuchu chociaz w zwyczaju miał w nogach. On nie mial stycznosci z takim malenstwem ale jest dobrym kotkiem i sie nie martwie. Z reszta o te stara damulke tez nie.

ale cudownie [emoji173]️ mam nadzieje że u nas tez tak będzie [emoji5]
 
reklama
Nie wychodzi mi gotowanie w tej ciąży. Na nic nie mam ochoty i robię to na siłę. Dzisiaj jak wreszcie miałam smaka na barszcz czerwony to tak przeholowałam z pieprzem że ledwo zjadłam. Na szczęście mąż lubi na ostro :p
 
Ja od pierwszych dni ciąży mam problem z wyczuciem soli, cukru, pieprzu i ostrości [emoji57] Mój M. jakoś dzielnie to znosi. A w weekend czuje ze ugotuje kwaśnicę góralską [emoji1]
 
11+2
Cześć wszystkim witam nowe dziewczyny
U mnie jakoś raz lepiej raz gorzej ciągle mam te bóle brzucha stresuja mnie one ale tłumaczę sobie że na usg wszystko dobrze.
Ja mam pieska malego shitzu nie lubi jak mu dzieci dokuczaja idzie wtedy do swojego posłania ale jak siostrzence były małe to leżał koło bobasa i pilnował także nie będzie problemu.
 
Moje psy to bulle. Nie sa agresywne ale potrafia z milosci podeptac, nie patrza gdzie, wala na oslep byleby tylko sprzedac buziaczka... Nie maja zupelnie wyczucia siły i masy.
 
Ja mam psiaka, do dzieci ma stosunek taki obojętny, ale bardziej przyjazny, podejdzie, da buziaka, da się pogłaskać i tyle. [emoji16]
 
[QUOTE="październikowe_love, post: 17822978, member: 189276

Czyli póki co nie mamy tej grupy zamkniętej?[/QUOTE]
Wiadomość do Aniaslu poszła, jak tylko się pojawi i mi odpisze to dam znać co i jak
 
reklama
11+0
Hej ja kombinuje jak mogę z ta tabelka i nie mogę z telefonu się dopisać ;(
Mialam dziś wizytę ale na nfz, sprawdzila serduszko. Dostalam skierowanie na nfz na prenatalne to jeszcze sobie skorzystam [emoji6] na 27.03 mnie umówili. A u swojego lekarza mam wizytę 26.03
Jesli ktoś mnie może dopisać to proszę[emoji6]

I narobily mi ochoty na barszcz czerwony ze jutro chyba zrobię.

Mnie od dziś zaczęły męczyć zaparcia a nigdy nie mialam. Dziwnie sie czuje.

Aa i zaczęłam szyc[emoji1787] ale mam problem bo nie wiem jaka płeć będzie wiec na razie w ciemno oby czymś się zająć
 
Do góry