reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Liza hahahha plam rzeczywiście [emoji225][emoji907][emoji905] hahahah o palmy mi chodziło [emoji28] bo plamy to raczej każdy widział [emoji23]
 
reklama
9+0
Witam się i ja:) co prawda od rana męczą mnie mdłości a u mnie to rzadkość... I nie chce mi się jeść a przez ostatnie tygodnie byłam wiecznie głodna przez co mam już 2.5kg na plusie. Masakra. A brzuch wieczorami wygląda jak w 5 miesiącu.. A Wy dziewczyny macie już jakieś dodatkowe kg?
Ja schudłam prawie 3 kg przez tydzień wymiotowania [emoji6] akurat mi nie zaszkodzi
 
Ja tez zrezygnowałam z wyjazdu i tez z Hiszpanii :) dzień przed dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży i lekarz jasno powiedział, że lepiej nie lecieć, no i nie poleciałam :) za to jak się ociepli planujemy wyjazd nad morze do jakiejś spokojnej miejscowości :)

Dlaczego u was lekarze straszą? U mnie kompletnie nie ma czegoś takiego. Zawsze latam w ciąży. I to daleko. Rozumiem, jeśli ktoś ma ciążę zagrożoną i się boi. Tu, nie ma czegoś takiego jak niezalecanie lotów w normalnej ciąży. Jak wspomniałam o tym dawno lekarce (w pierwszej ciąży leciałam do Polski w trzecim miesiącu) to powiedziała tylko by kupić takie tam specjalne skarpetki na krążenie jeśli mam problem.
 
Dlaczego u was lekarze straszą? U mnie kompletnie nie ma czegoś takiego. Zawsze latam w ciąży. I to daleko. Rozumiem, jeśli ktoś ma ciążę zagrożoną i się boi. Tu, nie ma czegoś takiego jak niezalecanie lotów w normalnej ciąży. Jak wspomniałam o tym dawno lekarce (w pierwszej ciąży leciałam do Polski w trzecim miesiącu) to powiedziała tylko by kupić takie tam specjalne skarpetki na krążenie jeśli mam problem.
Ja słyszałam, że w niektórych liniach nie bardzo chcą wpuszczać na pokład kobiety w ciąży, ale w 3 trymestrze. W 1 i 2 spokojnie można latać.
 
Nie mam parcia na konkretną płeć. Mam w domu i chłopca i dziewczynkę. Jedynie latwiej by nam było, gdyby to była kolejna dziewczynka. Bo po 18 miesięcznej córci mam bardzo dużo jeszcze. Ale jak będzie chłopczyk to również będziemy się cieszyć.
 
reklama
Do góry