reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hehhehe no ja sama pieklam i to drugie w życiu. Na zachętę powiem że polowa z nutella [emoji1787] ale sernik! Myslalam ze to zdjęcie z jakiegoś bloga. Mi nigdy sie nie udaje
 
reklama
A to przed przedszkolem szykujesz dzieciom śniadanie? Moja w przedszkolu ma pełen zestaw: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek. Chociaż często po przedszkolu i tak lubi coś w domu oszamac :)
Moje dwa glodomory jedzą w domu śniadanie, potem obiad w przedszkolu i w domu kolejny obiad.
 
Teraz ja się pochwalę ;) barszcz co prawda z torebki :D :D Ale krokiety mojej roboty :)
IMAG3062.jpg
 
11+3
Cześć Dziewczyny! Ciężko nadgonić wszystko co piszecie ;)
Chciałam się tylko pochwalić (oraz was zachęcić) do zajęć na jakich byłam dzisiaj po raz 1! Mianowicie ćwiczenia dla przyszłych mam w wodzie. Mega. Jestem bardzo zadowolona, wyszłam zmęczona i zrelaksowana zarazem :D
 
Po tym barszczu czuję się jak 6 miesiącu ciąży. Mam taki wzdęty brzuch że szok. Ale musze coś zjeść bo jak nie to w środku nocy na bank będę umierała z głodu!
Ale robicie smaka tymi ciastami :p
Jak wydobrzeje to musze zrobić jedno z moich ulubionych a do tego prostych ciast z jabłkami. Mam tylko zdjęcie ktore mam dodane na przyslij przepis.
74a6746b390837c66449ae335bcbe3943a12b238.jpeg8ba3b2769b8120bbcacb083b1f94f131b167dccf.jpeg
 
reklama
Do góry