reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

9+4
U mnie jak było wszystko wzorcowo i nic nie bolało tak wczoraj wieczorem takie bóle brzucha mnie złapały ze aż klęczałam na podłodze [emoji20] Dzisiaj rano w drodze do pracy to samo. Jakby ktoś szpilkami wiercił mi w brzuch [emoji20] Miałyście coś podobnego? Na szczęście dzisiaj 11:30 gin. Może pomoże... Ale bardzo się martwię
 
reklama
@Nejkaaa ja jedynie mam czasem jakby kolkę i nie mogę się przez chwilę ruszyć ale to nie jest ból mocny. A to co opisujesz wygląda poważnie. Koniecznie powiedz lekarzowi i daj znać po wizycie! 3mam kciuki!
 
Witam wszystkich Co do tarczycy to w poprzedniej ciąży i tej niestety tsh za wysokie Dzisiaj robiłam ponownie badania i zobaczymy jak wyniki Jak do dup... to do endokrynologa. Tak tak dobrze ktos wyczaił Dzisiaj mam prenatalne i od razu wyniki krwi pappa Zobaczymy co pokaże Wierzę że będzie wszystko dobrze Na płeć nie liczę To za wcześnie Badanie dopiero o 18:20 Mam nadzieję że nie będzie obsuwy Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia [emoji8][emoji8]

Sent from my VTR-L29 using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie tez brzuszek całkiem spory... a to 10+2.
W ogóle zaczelyscie już może stosować kremy na rozstępy???
Ja też już smaruje się oliwka. Brzuch w sumie mam tylko wieczorami a rano tylko troszkę go widać, ale uważam, że lepiej wcześniej zacząć stosować, żeby uelastycznic skórę..
 
U mnie brzuch najbardziej widoczny pod wieczór. Ale w porównaniu z poprzednią ciążą już na tym etapie jest juz dość widoczny.

@Nejkaaa oj kurcze nie fajnie z tym bólem.. Kciuki za wizytę! Oby to nic groźnego..

Kciuki za dzisiejsze pierwsze badania prenatalne i inne wizyty :) czekamy na wsystkie relacje :)

Ja planowałam smarować dopiero od 4go miesiąca (tak jak sugerują na kremie) , ale może faktycznie oliwka można wcześniej :)
 
10+3
A ja właśnie wróciłam z nieplanowanej wizyty u lekarza. Dzwoniłam dziś rano do swojego lakarza bo od paru dni brzuch mnie bolał (tej nocy prawie nie spałam) i jakieś plamienia miałam po godzinnym spacerze.
Po badaniu okazało się że mam małego krwiaczka i mieśniaka. Na szczęście mięśniak jest daleko od dzidzi na zewnątrz macicy.Wcześniej go nie było widać przy badaniu dopochwowym bo mam tyłozgięcie macicy. Dopiero dziś przez brzuch na badaniu wyszło.
Dzidzuś rośnie ma już 3,5 cm ☺i serduszko bije więc jest dobrze ale muszę się oszczędzać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące.
 
reklama
U mnie brzuch najbardziej widoczny pod wieczór. Ale w porównaniu z poprzednią ciążą już na tym etapie jest juz dość widoczny.

@Nejkaaa oj kurcze nie fajnie z tym bólem.. Kciuki za wizytę! Oby to nic groźnego..

Kciuki za dzisiejsze pierwsze badania prenatalne i inne wizyty :) czekamy na wsystkie relacje :)

Ja planowałam smarować dopiero od 4go miesiąca (tak jak sugerują na kremie) , ale może faktycznie oliwka można wcześniej :)
Ta oliwka z rossmana może być stosowana od pierwszego dnia ciąży, tak jest napisane na opakowaniu
 
Do góry