reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Pani Gin stwierdziła, że dobrze że boli, ma boleć i będzie boleć... i co ja sobie myślałam będąc w ciąży[emoji19] No serio.... Zobaczyła wyniki, powiedziała że wszystko jest prawidłowe i następny krok to usg i test papp-a i/lub test panorama który kosztuje w Medicover 2500 PLN... na pytanie co polecałaby w moim przypadku (33 lata) powiedziała że poinformowała o obecnych opcjach a wybór należy do mnie. To co wybiorę mam zrobić do 14 tygodnia i dowodzenia... Zmieniam lekarza ...
 
reklama
Ja już po wizycie, wszystko w porządku, kolejna nlza 3 tygodnie już po prenatalnych. :)
Czesc dziewczyny.
Ja dopiero teraz bo z rana mnie mama nawidziła. Chate ogarneła jedzenia narobiła, nawet ciacho zrobiła. A jak tylko leze:sad: no nic trzeba to trzeba.
Zycze udanych wizyt. Czekam na wiesci jakbym to ja miala isc:), ale to takie fajne uslyszec dobre nowiny.
Mama na medal!
Hej ho. Ja dziś w pracy ledwo żyje. Mało spałam w nocy bo luby przyjechał z delegacji dosłownie na parę chwil i szkoda spać jak można mieć kochana osobe obok. Ja się powoli oswajam bo coś mi intuicja mówi że to będzie syn. Czuję się jakbym czekała na prezent na urodziny :)
Dziś idę na urodziny do przybranego wujka. Ma 60tke. Zna mnie to 30 lat czyli od urodzenia a teraz będzie nowe pokolenie. Wiem że się wzruszy :) moja mama już tupie zeby przekazać dobre wieści :)
Też bym korzystała!
Cześć dziewczyny:)
Ja też jestem przyszłą październikową mamusią i postanowiłam do Was dołączyć. To moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że jest duży stres tymbardziej, że od wczoraj pojawiło się u mnie niewielkie plamienie. Byłam z mężem u lekarza, z dzidzią na razie wszystko ok a ja dostałam duphaston. Pozdrawiam wszystkich, postaram się nadrobić wszystkie posty ale może być ciężko;)
Witaj, trzymam kciuki!
Chyba pierwszy raz w tej ciąży tak się nie mogłam doczekać obiadu jak dziś :D może nie wygląda Ale jak smakuje :)Zobacz załącznik 953070
Mniam! Jadłabym!
Dostałam zaproszenie do grupy zamkniętej wy również?
Ja też.
Pani Gin stwierdziła, że dobrze że boli, ma boleć i będzie boleć... i co ja sobie myślałam będąc w ciąży[emoji19] No serio.... Zobaczyła wyniki, powiedziała że wszystko jest prawidłowe i następny krok to usg i test papp-a i/lub test panorama który kosztuje w Medicover 2500 PLN... na pytanie co polecałaby w moim przypadku (33 lata) powiedziała że poinformowała o obecnych opcjach a wybór należy do mnie. To co wybiorę mam zrobić do 14 tygodnia i dowodzenia... Zmieniam lekarza ...
Mało sympatycznie.
 
Pani Gin stwierdziła, że dobrze że boli, ma boleć i będzie boleć... i co ja sobie myślałam będąc w ciąży[emoji19] No serio.... Zobaczyła wyniki, powiedziała że wszystko jest prawidłowe i następny krok to usg i test papp-a i/lub test panorama który kosztuje w Medicover 2500 PLN... na pytanie co polecałaby w moim przypadku (33 lata) powiedziała że poinformowała o obecnych opcjach a wybór należy do mnie. To co wybiorę mam zrobić do 14 tygodnia i dowodzenia... Zmieniam lekarza ...
Masakra..... Współczuję, dobrze że ja na taką nie trafiłam... A te testy pappa to poruszany był już temat, ja nie robię, niepotrzebny stres (mam 31 lat)
 
Najchętniej też bym nie robiła tego testu pappa ale dostałam skierowanie na NFZ. Już sobie wyobrażam co tam za glupoty wyjdą z racji moich poronień
 
Masakra..... Współczuję, dobrze że ja na taką nie trafiłam... A te testy pappa to poruszany był już temat, ja nie robię, niepotrzebny stres (mam 31 lat)

Wiem, czytałam o pappa. Mimo wszystko się zastanawiam. Skoro mam w pakiecie Medicover to chyba zrobię mimo wszystko. Co do gin, od początku mi nie leżała[emoji20] Na szczęście prywatnie poszłam do OMED (Warszawa) i tam wszystko szczegółowo mam opisane, wytłumaczone i po kolei zanotowane co trzeba w następnej kolejności robić. Gdyby nie ten pakiet w Medicover z pracy to trzymałabym się od nich z daleka [emoji19]
Bóle już mniejsze. Wracam do domu i od razy do łóżka żeby maleństwo odpoczęło i więcej nie marudziło [emoji846] Zastanowię się nad pracą zdalną jutro
 
reklama
Do góry