reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Inne pytanie: ile do przodu umawialyscie prenatalne? Boję się w sumie za szybko umawiać, z drugiej strony nie wiem jak jest z terminami no i jak liczyć widełki czasowe w których mogę je zrobić, wg om czy usg?
Mnie mój ginekolog wyliczył dokładny termin, w którym mam umówić się na badania. Ale to nie on będzie wykonywał. Jadę w zupełnie inne miejsce, wręcz do innego miasta. I zadzwonilam tam ok 2 tyg przed i bez problemu umówili mnie na ten dzień co chciałam, czyli tak jak Nanya 27 marca, będzie to u mnie 12+1 z om (z USG ok 3 dni więcej).
 
reklama
9+3

Witam

Aniaslu was zaprosiła do zamknietego a ja wysłałam wam wiadomość z Linkiem, sprawdźcie pocztę i dajcie znać :)

Jak Ktoś mimo wszystko nie może dalej wejść, czy nie ma dostępu proszę dać znać bo Aniaslu też mogła kogoś pominąć a tego nie da się sprawdzić.... Bprzynajmniej ja nie mogę...
 
Ostatnia edycja:
9+3

Witam

Aniaslu was zaprosiła do zamknietego a ja wysłałam wam wiadomość z Linkiem, sprawdźcie pocztę i dajcie znać :)

Jak Ktoś mimo wszystko nie może dalej wejść, czy nie ma dostępu proszę dać znać bo Aniaslu też mogła kogoś pominąć a tego nie da się sprawdzić.... Bprzynajmniej ja nie mogę...
Dziękuję Liza, już mam dostęp :)
 
Mamy październikowe, żegnam się z Wami ja i mój Aniołek.*

Dobrych, szczęśliwych ciąż i cudownych dzieci Wam życzę.
 
reklama
Do góry