reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hej ojej, to faktycznie dość duże ryzyko. Współczuję serdecznie :( Amniopunkcje zlecił lekarz?
Czy ta statystyka w Twoim wypadku może zależeć od jakiś wad w rodzinie? Czy po pomiarach dzieciątka coś na to wskazuje? Bo czesto mimo nawet wysokiego ryzyka jednak okazuje się pomyłka i tylko kobieta niepotrzebnie się stresuję...

U mnie np prenatalne zlecił lekarz, bo najmłodsza córka miała wrodzona wadę serca. Ciekawe czy będą darmowe... Przy rejestracji nic nie mówili. Badania po świętach
 
reklama
Hej ojej, to faktycznie dość duże ryzyko. Współczuję serdecznie :( Amniopunkcje zlecił lekarz?
Czy ta statystyka w Twoim wypadku może zależeć od jakiś wad w rodzinie? Czy po pomiarach dzieciątka coś na to wskazuje? Bo czesto mimo nawet wysokiego ryzyka jednak okazuje się pomyłka i tylko kobieta niepotrzebnie się stresuję...
Lekarz nie ma pojęcia o chorobach w mojej rodzinie (w rodzinie męża jest dwójka dzieci z wadami genetycznymi, ale znacznie poważniejszymi niż ZD). Mam tylko 27 lat, wszystko w porządku oprócz tej przezorności karkowej. Chodź dziwne k niektóre osoby z takim NT mają prawdopodobieństwo rzędu 1:200 a nie 1:30. Jakbym miała 35 pewnie bym miała 1:5 :/
 
Cześć dziewczyny pisze dopiero pierwszy raz :). Jestem w 12+1 tygodniu ciąży i dzisiaj mam badania prenatalne. Jestem przerażona ale mam nadzieje ze z dzidziusiem bedzie wszystko dobrze. Termin mam na koniec października. Trzymajcie kochane kciuki za nas dzisiaj :*
 
reklama
Cześć dziewczyny pisze dopiero pierwszy raz :). Jestem w 12+1 tygodniu ciąży i dzisiaj mam badania prenatalne. Jestem przerażona ale mam nadzieje ze z dzidziusiem bedzie wszystko dobrze. Termin mam na koniec października. Trzymajcie kochane kciuki za nas dzisiaj :*

Trzymamy :-) ja termin mam 31.10/1.11 ale pewnie szybciej wyskoczy :-)
 
Do góry