reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Powiem ci tak. Poczekaj do wtorku, może się dowiesz jaka płeć. A potem idź i zacznij kupować ubranka. Jak jesteś w 16 tygodniu to chce ci się chodzić, szukać, patrzeć co ci się podoba. Masz czas sile i ochotę żeby sobie pomyśleć, powybierać i poprzebierac. Po 30 tygodniu może ci się załączyć zaawansowany tumiwisizm połączony z totalnym wyczerpaniem i niechęcią do myślenia.
Ja z pierwszym dzieckiem zaczęłam kupować ciuszki już po 12 tygodniu. To jest twój czas który masz spędzić radośnie i jeśli chcesz już zacząć kupować to zrób sobie i dziecku przyjemność i idź kupować
Zadowolona mama to szczęśliwe dziecko.
W tym tygodniu byłam na badaniach i nie znam płci :). Jeśli chodzi o wyprawkę to chcecie kupować przez Internet czy bezpośrednio w sklepie? Może macie jakieś sprawdzone strony?
 
reklama
No oby synek już był na stałe hehe, regularnych cykli nie miałam a jak już to trwały 32-34 dni... Choc w ym co zaszlam chyba była wczesniej owulacji... Ale nieistotne :)

Kciuki, ja jutro też mam wizytę ale na 15:45. :) musi być dobrze

14+2
Ale dzis piękna pogoda :)
Az chce się wyjść na dwór i posiedzieć na słoneczku :)
Aż nie chce się w ogóle wchodzić do domu tak pięknie:-) idzie lato słonko i gorąco mam pytanko do doświadczonych mamusiek jak to jest z lodami straszna mam ochotę na lody zwłaszcza te śmietankowe w czekoladzie albo z orzeszkami w ogóle wszystkie bym zjadła ale czy można? Trochę czytałam że te z mleka mogą być niebezpieczne i że są nie zdrowe i że się nie powinno w ciąży ich jeść.. Jak to było u Was czy jadłyście / jecie wszystkie lody? Bez słodyczy wytrzymam ale bez lodów całe lato ciężko będzie...
 
W tym tygodniu byłam na badaniach i nie znam płci :). Jeśli chodzi o wyprawkę to chcecie kupować przez Internet czy bezpośrednio w sklepie? Może macie jakieś sprawdzone strony?
Ja zależy co.
2 tym tygodniu chce zrobić zamówienie z apteki. Zawsze robiłam z Gemini ale teraz w doz są fajne ceny. Jest do końca kwietnia taka akcja że dostaje się pudełko z pełnowartościowymi produktami zaraz wam poszukam, ciekawe czy nie do wyczerpania zapasów.

Wózek mamy dokupimy tylko gondole to już przed samym porodem bo nie ma gdzie trzymać. Dostawke będę miała od koleżanki pościel uszyje. Może kupimy jakas komode na ciuchy ale nie koniecznie.
A poza tym nic nie trzeba[emoji23]kupię nosidlo jak mi coś wpadnie i otulacze bambusowe Tuli w ilości ogromnej jak będzie jakaś promocja, może na dzień matki czy dziecka coś będzie.
Chusty uszyje bo ostatnio kupiłam trochę materiałów tkanych z Tuli i szyję na sprzedaż. I po wyprawce [emoji6]chce jeszcze monitor oddechu ale to później. Wanienka z Ikei. A jakieś pierdoly do porodu na koniec.
 
Aż nie chce się w ogóle wchodzić do domu tak pięknie:-) idzie lato słonko i gorąco mam pytanko do doświadczonych mamusiek jak to jest z lodami straszna mam ochotę na lody zwłaszcza te śmietankowe w czekoladzie albo z orzeszkami w ogóle wszystkie bym zjadła ale czy można? Trochę czytałam że te z mleka mogą być niebezpieczne i że są nie zdrowe i że się nie powinno w ciąży ich jeść.. Jak to było u Was czy jadłyście / jecie wszystkie lody? Bez słodyczy wytrzymam ale bez lodów całe lato ciężko będzie...
Ja pochlaniam wszystkie [emoji23]i lody i słodycze nie czytaj tylko jedz [emoji6]

I tu mam link do tej promocji Link do: Doz.pl- leki, suplementy diety, kosmetyki
 
Aż nie chce się w ogóle wchodzić do domu tak pięknie:-) idzie lato słonko i gorąco mam pytanko do doświadczonych mamusiek jak to jest z lodami straszna mam ochotę na lody zwłaszcza te śmietankowe w czekoladzie albo z orzeszkami w ogóle wszystkie bym zjadła ale czy można? Trochę czytałam że te z mleka mogą być niebezpieczne i że są nie zdrowe i że się nie powinno w ciąży ich jeść.. Jak to było u Was czy jadłyście / jecie wszystkie lody? Bez słodyczy wytrzymam ale bez lodów całe lato ciężko będzie...
Jem lody bez ograniczeń smakowych, słodycze też jeśli mam ochotę :) dziecko w brzuchu niech się przyzwyczaja :D bo karmiąca piersią też jako tako diety nie miałam nigdy... :)
 
Aż nie chce się w ogóle wchodzić do domu tak pięknie:-) idzie lato słonko i gorąco mam pytanko do doświadczonych mamusiek jak to jest z lodami straszna mam ochotę na lody zwłaszcza te śmietankowe w czekoladzie albo z orzeszkami w ogóle wszystkie bym zjadła ale czy można? Trochę czytałam że te z mleka mogą być niebezpieczne i że są nie zdrowe i że się nie powinno w ciąży ich jeść.. Jak to było u Was czy jadłyście / jecie wszystkie lody? Bez słodyczy wytrzymam ale bez lodów całe lato ciężko będzie...
Pierwsze słyszę o szkodliwości, średnio 2-3 lody na tydzień pożeram od samego początku ciąży a latem to już wgl pewnie codziennie loda będę wciągać :D
 
Ja zależy co.
2 tym tygodniu chce zrobić zamówienie z apteki. Zawsze robiłam z Gemini ale teraz w doz są fajne ceny. Jest do końca kwietnia taka akcja że dostaje się pudełko z pełnowartościowymi produktami zaraz wam poszukam, ciekawe czy nie do wyczerpania zapasów.

Wózek mamy dokupimy tylko gondole to już przed samym porodem bo nie ma gdzie trzymać. Dostawke będę miała od koleżanki pościel uszyje. Może kupimy jakas komode na ciuchy ale nie koniecznie.
A poza tym nic nie trzeba[emoji23]kupię nosidlo jak mi coś wpadnie i otulacze bambusowe Tuli w ilości ogromnej jak będzie jakaś promocja, może na dzień matki czy dziecka coś będzie.
Chusty uszyje bo ostatnio kupiłam trochę materiałów tkanych z Tuli i szyję na sprzedaż. I po wyprawce [emoji6]chce jeszcze monitor oddechu ale to później. Wanienka z Ikei. A jakieś pierdoly do porodu na koniec.
Będziesz robić sama huste? A można u ciebie zamówić? Chciałabym maluszka właśnie hustowac, to moje Marzenie :)))))
 
Oj i na takie odpowiedzi liczyłam to już będę jeść lody bez skrupułów i delektować się i cieszyć smakiem bez wyrzutów sumienia:-) Dzięki kochane!
 
reklama
Do góry