reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie to 23 tydzień chciałam zapytać lekarza o długość szyjki, bo ostatnio powiedział że krótka, ale z tego szoku nie zapytałam jak krótka przepisał luteine i powiedział że może być szew. 23 miałam polowkowe skonsultowalam tą szyjke tam, prawie 4 cm, lekarz zdziwiony mówi mi że przez brzuch się nie mierzy, powiedziałam to dzisiaj lekarzowi u siebie to mi powiedział że jak będzie źle to do niego będę miała pretensje, że to nie smiechy, dodam że to moja 2 wizyta u niego, wcześniej chodziłam do lekarki ale poszła na L4, u niej na NFZ było wszystko dobrze, a prywatnie źle
 
reklama
Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie to 23 tydzień chciałam zapytać lekarza o długość szyjki, bo ostatnio powiedział że krótka, ale z tego szoku nie zapytałam jak krótka przepisał luteine i powiedział że może być szew. 23 miałam polowkowe skonsultowalam tą szyjke tam, prawie 4 cm, lekarz zdziwiony mówi mi że przez brzuch się nie mierzy, powiedziałam to dzisiaj lekarzowi u siebie to mi powiedział że jak będzie źle to do niego będę miała pretensje, że to nie smiechy, dodam że to moja 2 wizyta u niego, wcześniej chodziłam do lekarki ale poszła na L4, u niej na NFZ było wszystko dobrze, a prywatnie źle
Na połówkowym szyjkę mialam mierzoną przez normalne dopochwowe badanie, nie brzuch.
Wczoraj u swojego ginekologa także przez dopochwowe, przez brzuch lekarz oglądał małą i sprawdzał czy z serduszkiem ok.
Nie znam się, ale skoro dwóch lekarzy badało dopochwowo wiec chyba tak to się robi.
 
Na połówkowym szyjkę mialam mierzoną przez normalne dopochwowe badanie, nie brzuch.
Wczoraj u swojego ginekologa także przez dopochwowe, przez brzuch lekarz oglądał małą i sprawdzał czy z serduszkiem ok.
Nie znam się, ale skoro dwóch lekarzy badało dopochwowo wiec chyba tak to się robi.
Zgadza się, miałam tak samo.
Szyjkę bada dopochwowo.
 
Muszę szybko skonsultować to z innym lekarzem, bo ten jest jakiś dziwny, dziwnie rozmawia, wychodzę od niego przerażona. Prosiłam go o pomiar dopochwowy to mnie zbyl, że mi się szyjka od środka otwiera
 
To ja się pochwalę tutaj :) dwa dni temu miałam połówkowe i dowiedziałam się,że u mnie mieszka córcia:)) zdrowa! Waży 403g, tylko 17 czerwca mamy podejść na dogrywkę serduszka bo mała nie chciała się obrócić. W dodatku jest ułożona miednicowo i kręgosłupem do świata :/ miejmy nadzieję,że do badania się obróci :))
20190603_155559.jpeg
 
To ja się pochwalę tutaj :) dwa dni temu miałam połówkowe i dowiedziałam się,że u mnie mieszka córcia:)) zdrowa! Waży 403g, tylko 17 czerwca mamy podejść na dogrywkę serduszka bo mała nie chciała się obrócić. W dodatku jest ułożona miednicowo i kręgosłupem do świata :/ miejmy nadzieję,że do badania się obróci :)) Zobacz załącznik 982195
Same dziewczynki :)
Cieszę się że wszystko dobrze :)
Mała piękna :)
 
reklama
Do góry