reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Hej, ostatnio byłam na USG i różnica pomiędzy, wagą, główką, brzuszkiem wychodzi 21 tydzień a kością udowa wynosi 2.5 tyg - z kości udowej 18+6 czy któraś z was też ma tak dużą różnicę? Wcześniej kość udowa np od wielkości główki różniła się tylko o tydzień
 
Hej, ostatnio byłam na USG i różnica pomiędzy, wagą, główką, brzuszkiem wychodzi 21 tydzień a kością udowa wynosi 2.5 tyg - z kości udowej 18+6 czy któraś z was też ma tak dużą różnicę? Wcześniej kość udowa np od wielkości główki różniła się tylko o tydzień
U mnie wychodzi główka nieco większa od pozostałych pomiarów, ale nie wiem dokładnie jaka to różnica. W każdym razie lekarz powiedział, że nie mam się zupełnie tym co przejmować. A Tobie lekarz coś sugerował?
 
U mnie wychodzi główka nieco większa od pozostałych pomiarów, ale nie wiem dokładnie jaka to różnica. W każdym razie lekarz powiedział, że nie mam się zupełnie tym co przejmować. A Tobie lekarz coś sugerował?
Że dziecko może być małe, zawsze kość udowa była mniejsza ale tylko o kilka dni w porównaniu do pozostałych wymiarów. 2.5 tyg to troszkę spora różnica więc zaczęłam się trochę martwić, chyba umowie się na USG do innego lekarza i zobaczę jak na innym sprzęcie wyjdzie
 
Że dziecko może być małe, zawsze kość udowa była mniejsza ale tylko o kilka dni w porównaniu do pozostałych wymiarów. 2.5 tyg to troszkę spora różnica więc zaczęłam się trochę martwić, chyba umowie się na USG do innego lekarza i zobaczę jak na innym sprzęcie wyjdzie
No zawsze warto skontrolować niż się zamartwiac.
 
reklama
Nie wybrani, tylko jak dołączają nowe osoby i piszą jakiś czas to każdy dostaje zaproszenie. A to niestety trwa bo dodać musi adminka na prośbę moderatora.... Ty też jesteś do zaproszenia, musimy czekać :dry::eek:

Edit. Osoby oczekujące na zaproszenie w tej chwili :
@rambutan
@Remi2019
@Izabela1989
@kamlik
@Patka_1610
@Anitkaaa2411
Jeżeli adminka was doda, to ja dopiero wyślę do was wiadomość prywatna z linkiem.
Napisałam tak dlatego że kiedyś poprosiłam o dołączenie do tej grupy i nic, cisza. Chyba mnie nie chcą :(

Do tego dziś dowiedziałam się że osoby które mialam za ważne w swoim życiu maja na mnie wyjebane, dosłownie.
Jest mi cholernie przykro, chce mi się wyć :(.
To prawda że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie.
Nagle okazało się że zostałam sama.......
Mąż pociesza, ale jednak łzy cisną się do oczu :(.
Najbardziej boli to że chcialam aby jedna z tych osób była chrzestną mojej Milenki.....


No i dupa, wyję sobie. :(
Sory, musiałam to z siebie wydusić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry