reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, termin koniec pażdziernika, teraz jest 25 + 1 ,boję się jak cholera :D
To tak ogółem na wstępie.
Jak sobie radzicie z bardzo złymi wynikami żelaza? Mnie moja gine suplementuje, ale średnio są efekty... może macie jakieś sprawdzone jedzonko, koktajle, które podbija mi to nieszczęsne żelazo?

P.S. Są tu jakieś warszawianki, które chcą rodzić na żelaznej?

Pozdrawiam Was,
Jagoda
Witaj, ja nie mam problemu z wynikami. A na żelaznej rodziłam 11 lat temu, teraz mieszkam na Dolnym Śląsku :)
 
Ja na poduszce zasnęłam tylko raz i to popołudniu, bo sobie leżałam i mi się przysnęło. A tak służy mi bardziej jako oparcie zamiast poduszki na łóżku lub kanapie ;) też nie umiem na niej spać. Zawsze miałam małą poduszkę między kolanami i się przyzwyczaiłam
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, termin koniec pażdziernika, teraz jest 25 + 1 ,boję się jak cholera :D
To tak ogółem na wstępie.
Jak sobie radzicie z bardzo złymi wynikami żelaza? Mnie moja gine suplementuje, ale średnio są efekty... może macie jakieś sprawdzone jedzonko, koktajle, które podbija mi to nieszczęsne żelazo?

P.S. Są tu jakieś warszawianki, które chcą rodzić na żelaznej?

Pozdrawiam Was,
Jagoda
Cześć :)
Jeśli chodzi o żelazo to położna polecała mi Floradix, podobno chwalą go sobie inne ciężarne bo nie powoduje zaparć i dobrze się wchłania, ale ja jeszcze jestem w normie z żelazem :)

Poduszkę kupiłam sobie na samym początku, ale też wolę w niej leżeć i odpoczywać niż w niej spać, ale czekam, podobno na końcówce to jest wybawienie :D
 
Ja sobie już nie wyobrażam spania bez poduszki. Dla mnie wynalazek idealny [emoji6] a i czasem córka na niej śpi i ostatnio przylapalam nawet męża, co cały czas się śmieje ze mnie jak mnie widzi owinietą w niej [emoji16]
 
Cześć :)
Jeśli chodzi o żelazo to położna polecała mi Floradix, podobno chwalą go sobie inne ciężarne bo nie powoduje zaparć i dobrze się wchłania, ale ja jeszcze jestem w normie z żelazem :)

Poduszkę kupiłam sobie na samym początku, ale też wolę w niej leżeć i odpoczywać niż w niej spać, ale czekam, podobno na końcówce to jest wybawienie :D
Ja pije Tardyferon-Fol z polecenia lekarza ale jak na razie wyniki gorsze :(
 
A produkty bogate w żelazo? Ja piję też sok z buraka, sama wyciskam w wyciskarce, chciałam też zrobić wątróbkę ale poległam ona dla mnie strasznie śmierdzi :/
Watróbka nie jest wskazana w ciąży :( musza spróbować jeszcze tego buraka ale kiepsko mi wchodzi. A co jeszcze ma dużo żelaza?
 
reklama
Do góry