reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Tofu jest ponoc bogate w zelazo, a poza tym zelazo najlepiej wchlania sie z witamina C. Poza tym pietruszka i watrobka no i oczywiscie zoltka na miekko.
Witam tak w ogóle:) termin 15.10.
Ciaza lezaca :(
 
Tofu jest ponoc bogate w zelazo, a poza tym zelazo najlepiej wchlania sie z witamina C. Poza tym pietruszka i watrobka no i oczywiscie zoltka na miekko.
Witam tak w ogóle:) termin 15.10.
Ciaza lezaca :(
Wątróbką w ciąży nie jest wskazana bo ma za dużo witaminy A, a jajek na miekko nie powinno sie jeść w ciąży bo jest ryzyko zarazenia sie salmonella :( dlatego trzeba kombinowac z tym żelazem w ciąży
 
Tofu jest ponoc bogate w zelazo, a poza tym zelazo najlepiej wchlania sie z witamina C. Poza tym pietruszka i watrobka no i oczywiscie zoltka na miekko.
Witam tak w ogóle:) termin 15.10.
Ciaza lezaca :(
To niefajnie, a co Ci dolega, jeśli można zapytać? Ta wątróbka to niewskazana w ciąży, jak wcześniej napisała @Remi2019, a żółtka na miękko też bym nie ryzykowała. Choć raz zrobiłam sobie ciut za miękkie :errr:. Tofu w sumie nie jadłam, ale na szczęście brak żelaza tymczasowo mnie nie tyczy
 
Ahh ok. Zalezy jak kto do tego podchodzi. Ja sie nie boje :) i czytajac prace naukowe a nie artykuly sadze ze witamina A nie szkodzi,a na pewno nie raz w tygodniu :)
Co do lezenia to szyjka 32 mm z wewn. rozwarciem. Dowiedzialam sie 2 tyg temu :(
 
O cześć a jaki masz dokładny termin? Ja mam 28 październik. Jestem z Krakowa ale wspierać możemy sie na odległość :). Też mam anemie i walcze z żelazem ale zamiast rosnąć to mi spada. Mam koło 10. Lekarz twierdzi ze ważne żeby do porodu było ponad 11. Ale też nie mam pomysłu co robić. Wczoraj probowałam zakwasu z buraków ale mi nie wchodzi :(. Dawaj znać jak znajdziesz coś dobrego i smacznego :)

Ja tez mam na 28.10!!!!:) ja pije koktajle z pietruszki, banana i pomarańczy- pietruszka ma dużo żelaza a reszta zabija trochę jej smak :) zobaczymy za 4 tyg wtedy kolejne badanie :) ja mam żelazo tez 10:( wiec musimy się wspierać :)
 
Witam nowe mamusie[emoji846] ja mam termin na 31.10 tak więc chyba będę ostatnia.
Podusie do spania mam i dla mnie idealna, cała się nią obtaczam i mogę rano wstać, bo wcześniej była masakra. Ja polecam ale opinie są różne.
 
Witam nowe mamusie[emoji846] ja mam termin na 31.10 tak więc chyba będę ostatnia.
Podusie do spania mam i dla mnie idealna, cała się nią obtaczam i mogę rano wstać, bo wcześniej była masakra. Ja polecam ale opinie są różne.
Może moja jest po prostu nie taka? Jestem niska, 162cm, ale ona za krótka dla mnie. Ten rogal. Ale ja bym chciała, aby zgiecie było między kolanami a jest wyżej. Dokładnie taki, tylko wzór inny
Screenshot_20190717_182254_pl.allegro.jpg
 
reklama
To chyba taka sama. Rzeczywiście zagięcia mam pod głową i w kroku, do kolan nie dochodzi chyba że wyprostuje [emoji6]. A też do wysokich nie należę 160cm [emoji846] mnie jest wygodnie, ale pewnie nie dla każdego.
Screenshot_20190717_224815_pl.allegro.jpeg
 
Do góry