reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

To chyba taka sama. Rzeczywiście zagięcia mam pod głową i w kroku, do kolan nie dochodzi chyba że wyprostuje [emoji6]. A też do wysokich nie należę 160cm [emoji846] mnie jest wygodnie, ale pewnie nie dla każdego. Zobacz załącznik 999575
Ja od kilku lat śpię z małą podusią między kolanami i jak mam spać w tej poduszce, to mi tego brakuje. Fajne jest podparcie pod plecy w tym rogalu.
 
reklama
Witam nowe mamusie[emoji846] ja mam termin na 31.10 tak więc chyba będę ostatnia.
Podusie do spania mam i dla mnie idealna, cała się nią obtaczam i mogę rano wstać, bo wcześniej była masakra. Ja polecam ale opinie są różne.
Cześć! Miło, że do nas dołączyłaś ;)
Ja też mam taką podusię i przyznam się, że jeszcze nie muszę z niej korzystać, ale jak czasami w niej leżę to jest mega wygodnie, a mam wzrostu 170cm :)
 
Witaj, zapraszamy, pierwszy bobas? Znasz już płeć? :)
To moje trzecie dziecko i trzeci syn [emoji28][emoji16] na imię będzie miał Franus, starsi synowie mają po 7 i 6 lat. Ciąża narazie przebiega dość dobrze, w zeszłym tygodniu byłam w szpitalu z powodu upadku i tam się dowiedziałam że mam 1cm rozwarcia i szyjka podobno skrocila się z 5cm do 3,8cm we wtorek idę na wizytę u swojego gina i dowiem się jak to wszystko wygląda. Jedyne co mnie martwi to fakt, że od dość długiego czasu mam skurcze dość bolace ale nieregularne aaaa i jestem z tych co muszą brać Acard [emoji6]
 
To moje trzecie dziecko i trzeci syn [emoji28][emoji16] na imię będzie miał Franus, starsi synowie mają po 7 i 6 lat. Ciąża narazie przebiega dość dobrze, w zeszłym tygodniu byłam w szpitalu z powodu upadku i tam się dowiedziałam że mam 1cm rozwarcia i szyjka podobno skrocila się z 5cm do 3,8cm we wtorek idę na wizytę u swojego gina i dowiem się jak to wszystko wygląda. Jedyne co mnie martwi to fakt, że od dość długiego czasu mam skurcze dość bolace ale nieregularne aaaa i jestem z tych co muszą brać Acard [emoji6]
Oj no to faktycznie, ginekolog może os powie teraz, odpoczywaj :) a poprzednie ciąże bez problemowe?
U mnie teraz 4 maluszek będzie, starszaki 13, 12 i 9 lat :)
 
Oj no to faktycznie, ginekolog może os powie teraz, odpoczywaj :) a poprzednie ciąże bez problemowe?
U mnie teraz 4 maluszek będzie, starszaki 13, 12 i 9 lat :)
O to też masz co robić w domciu [emoji16][emoji39] raczej bezproblemowe, z tym rozwarciem to jestem trochę ostrozna bo w obu ciazach koło 7 miesiaca miałam po 2cm a okazało się, że obu chłopców rodzilam pięć dni po terminie, starszego musieli nawet wywołać [emoji23]
 
O to też masz co robić w domciu [emoji16][emoji39] raczej bezproblemowe, z tym rozwarciem to jestem trochę ostrozna bo w obu ciazach koło 7 miesiaca miałam po 2cm a okazało się, że obu chłopców rodzilam pięć dni po terminie, starszego musieli nawet wywołać [emoji23]
No u mnie też zawsze przed terminem rozwarcie, pierwsze 11 dni po terminie, wspomagana oxy, drugie przed terminem 2 dni i trzeci 8dni po terminie i z rozwarciem też chodziłam 2 miesiące :) także da się radę hehe a dzieci starsze już mniej wymagające więc luzik :)
 
reklama
No u mnie też zawsze przed terminem rozwarcie, pierwsze 11 dni po terminie, wspomagana oxy, drugie przed terminem 2 dni i trzeci 8dni po terminie i z rozwarciem też chodziłam 2 miesiące :) także da się radę hehe a dzieci starsze już mniej wymagające więc luzik :)
A znasz płeć dziecka?? Mój starszak teraz pójdzie do pierwszej klasy a młodszy zacznie zerowke więc trochę pracy będzie... Ale myślę sobie, że jakoś dam sobie radę [emoji6]
 
Do góry