reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Jutro idę na wizytę, zobaczymy co tam u Małej słychać :) Dziś jak siedziałam dłuższą chwilę to tak zaczęła jakby boksować, ogólnie ostatnio mało delikatna się zrobiła :)

A powielając pytanie Karolllki, to do dziewczyn z Wrocławia i okolic, gdzie planujecie rodzić? Ja myślę o Kamińskiego albo Borowskiej, planuję w najbliższym czasie odwiedzić oba oddziały bo wiem, że jest taka możliwość i może wtedy zdecyduję.
 
Moj maluszek też rozrabiaka, nawet nie liczę ruchów, bo jak jest aktywny to na calego. A jak się rozciąga.. Ostatnio codziennie ma czkawkę :) ale o dziwo, jak ostatnio spać nie mogłam, bo mnie strasznie kłuło w prawym boku, że rano paracetamol wzięłam, tak od wczoraj daje mi się wyspać. Obym nie zapeszyła, bo ból był okropny.
Ja ze Śląska to nie pomogę. I planuje rodzić w Katowicach, do Bielska mam daleko
 
Mnie się wydaje że w tej ciąży dzidziuś jest najgrzeczniejszy. Czuję ruchy ale jest taki delikatny jest w porównaniu z poprzednimi. Co prawda zdarza się że przycisnie mocniej w okolicy jajnika lub w dole, ale szybko ustępuje. Może tym razem syn będzie dużo spał i będzie spokojny bo starsi dali popalić, aż zazdrościlam koleżankom dzieci [emoji846]

Ja z okolic Łodzi tak więc nie pomogę.
 
Mnie się wydaje że w tej ciąży dzidziuś jest najgrzeczniejszy. Czuję ruchy ale jest taki delikatny jest w porównaniu z poprzednimi. Co prawda zdarza się że przycisnie mocniej w okolicy jajnika lub w dole, ale szybko ustępuje. Może tym razem syn będzie dużo spał i będzie spokojny bo starsi dali popalić, aż zazdrościlam koleżankom dzieci [emoji846]

Ja z okolic Łodzi tak więc nie pomogę.

Boże, nie strasz mnie. Mój to gra w rugby, tańczy breakdance w różnych płaszczyznach i skopuje mi iPada z brzucha. Jeśli będzie jeszcze bardziej aktywny niż jego siostra, która była niezwykle delikatna i subtelna, to będę potrzebować wszelkiej pomocy dostępnej na tej planecie.
 
Nooo może tak być [emoji16][emoji16][emoji16]
Mnie dwójka dała popalić więc mam nadzieję [emoji6]
Boże, nie strasz mnie. Mój to gra w rugby, tańczy breakdance w różnych płaszczyznach i skopuje mi iPada z brzucha. Jeśli będzie jeszcze bardziej aktywny niż jego siostra, która była niezwykle delikatna i subtelna, to będę potrzebować wszelkiej pomocy dostępnej na tej planecie.
 
reklama
Niestety, ale piątkową wizytę odwołali mi 2h przed wizytą, i nie wiedzieć czemu tak to przeżyłam, że się poryczałam, ale tak konkretnie :D ach, te hormony :D:D:D
 
Do góry