reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny pewnie przygotowują się na przyjście dzieci, kupują ostatnie rzeczy.
Mam dostęp do prywatnego forum ale wole pisać tutaj. Nie wiem dlaczego musimy prywatnie pisać o niechęci do kawy czy czekolady w ciazy.
 
Wiem, że wątek prywatny powstał, bo gdzieś ktoś coś tam, szkoda tylko, że więcej osób nie może dodawać osób do tego wątku. A tematy tam są różne. O wszystkim. W tym nasze prywatne zdjęcia, których tutaj na pewno nikt by nie chciał dawać. Np. brzuszka :)
 
Ja to kawę 1 mała dziennie wypije czasami ale dla towarzystwa bardziej, niż z ochoty. Za to lody i czekolada, jak nigdy. W pierwszym trymestrze nie miałam zachcianek, ale jak tylko test obciążenia glukoza wyszedł ok i powiedziałam lekarzowi że mnie w ogóle nie ciągnie do słodkiego, tak się zaczęło. Mąż mi wracając z pracy mcflurry przywozi[emoji87]
 
reklama
Do góry