reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hej, wypisali mnie ze szpitala w rodzinnym Otwocku (ma I stopień) i dali skierowanie do szpitala z III. stopniem. Obecnie leżę w szpitalu z III stopniem w Warszawie na patologii ciąży. Próbują znaleźć przyczynę częstych skurczy, których mam w ciągu dnia ponad 20.....

U mnie szyja ma 2,7cm obecnie i miękka, na szczęście bez rozwarcia na ten moment, ale brzuch strasznie twardniał. Dostałam również mnóstwo magnezu i luteinę i leżę. Byle minąć 34tc, później w razie czego taki wcześniaczek powinien sobie dobrze poradzić. Chociaz i tak i wam i sobie życzę conajmniej 37tc [emoji6]
 
reklama
Dostaje magnez dożylnie, no i gdy mnie wypisywali w piątek miałam wody 19/20. Dzisiaj już 23. Brzuch twardy, leżę i odpoczywam. Zobaczymy, jutro będę miała jakieś badanie. Tak jak Madzia piszesz, oby do 34 tygodnia a później to już mogę rodzić.
 
Dziewczyny jak jest z tymi ruchami? Obecnie u mnie 33+2. Do tej pory wydaje mi się że mała mocniej się ruszała, a od 2 dni jakoś inaczej. Czy jest to powód do niepokoju? Jak jest u Was pod tym względem?
 
Dziewczyny jak jest z tymi ruchami? Obecnie u mnie 33+2. Do tej pory wydaje mi się że mała mocniej się ruszała, a od 2 dni jakoś inaczej. Czy jest to powód do niż niepokoju? Jak jest u Was pod tym względem?
Coraz mniej miejsca więc już kopniaki mniej a poprostu czujemy ich każdy ruch... Przynajmniej ja tak mam... Są inne niż wcześniej te ruchy, fakt :)
 
Coraz mniej miejsca więc już kopniaki mniej a poprostu czujemy ich każdy ruch... Przynajmniej ja tak mam... Są inne niż wcześniej te ruchy, fakt :)
Mam wrażenie że są takie delikatniejsze,ale najważniejsze że są. Nie mam doświadczenia pod tym względem to moja pierwsza ciąża. Lekarz za tydzień. A czy jak umówię się z położną na ktg to wyjdzie jeśli są jakieś nieprawidłowości?
 
Hehe wyjdą na ktg o ile dzidzia da sobie je zrobić;-). Ja dzisiaj miałam KTG, które trwało 40 minut to cały oddział się śmiał bo Gabi nie dała sobie zrobić. Walczyła z tymi zaciskami 40 minut co chwile pikało na cały korytarz, i się nie poddała. KTG nie wyszło, a mała poszła spac. Po godzinie przyszła położna i jak sprawdziła bicie serduszka i puls był 135 to aż sie śmiała, ze to szok, że sie uspokoiła;) Czasami i detektorem tętna nie chce dać sobie zmierzyć bo się wypycha w górę;).
Ale tak, to racja na ktg na dolnym wykresie wychodzą skurcze a na górnym tętno.
 
Dziewczyny, co kupić do kąpieli dla noworodka? Wiem że są tutaj na pewno bardziej doświadczone osoby ode mnie więc chętnie poznam opinie, ponieważ mam juz w glowie chaos. W szkole rodzenia mowili o olejku migdalowym, w internecie piszą że sama woda wystarczy, a koleżanka poleca drogeryjne specyfiki :o w co warto się zaopatrzyć? :)
 
reklama
Dziewczyny, co kupić do kąpieli dla noworodka? Wiem że są tutaj na pewno bardziej doświadczone osoby ode mnie więc chętnie poznam opinie, ponieważ mam juz w glowie chaos. W szkole rodzenia mowili o olejku migdalowym, w internecie piszą że sama woda wystarczy, a koleżanka poleca drogeryjne specyfiki :o w co warto się zaopatrzyć? :)
Ja z polecenia jakbym kupowała to okazałoby się, że nic się nie nadaje.. Serio. Większość moich koleżanek tak naprawdę nie patrzyło na skład. Uważały, że jak droższe to lepsze, a to nie zawsze idzie w parze. Dziewczyny wcześniej pisały tu na forum, że warto zajrzeć na blog sroki, która testuje kosmetyki i omawia skład. Można kupić tańsze i droższe z dobrym składem, w zależności od funduszy kto ile ma. Zerknij, Może to Ci pomoże :-) :) mi bynajmniej pomogło. :-)
 
Do góry