reklama

Październikowe mamy 2019

Klaudia555

Zaciekawiona BB
Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Obecnie 6+5 tydzień ciąży z miesiączki i z usg.
Mama 5 latka a termin kolejnego bąbla na 3.10.
Na tą chwile widoczne na usg pęcherzyk ciążowy i żółtkowy - według gina wszystko ok ale stres mnie zjada. Kolejna wizyta na 14.02
Czekam na październikowe mamusie :)

reklama

BetiPS

Fanka BB :)
Od
21 Maj 2018
Odpowiedzi
1
Bardzo chciałabym dołączyć no ale czekam i czekam tak już 1,5 roku. Tobie gratuluję. Ja jestem na ovitrelle, neoparinie, sterydach, sioforze i acardzie już w tym momencie może wreszcie się uda. W tamtym cyklu miałam drożność( prawy jajnik nie drożny, lewy drozny). Owulacja była 7-8 lutego. betę będę robiła w przyszły wtorek. Jedno dziecko juz mamy ma 2 i pół roku. Bardzo bym chciała dołączyć do Was, jak by się udało to termin by był na koniec października

Od
12 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Witaj Klaudia555, u mnie 6 tydzień + 0 z miesiaczki i z USG. Termin porodu na 8.10. To moje pierwsze dziecko. Wg ginekologa wszystko w porządku, ale tak jak Ty czasem się stresuje. Moje objawy to ogolne zmeczenie, senność. Od dwóch dni mam duży apetyt na przemian z nudnosciami.

Klaudia555

Zaciekawiona BB
Od
11 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Witam was. dziewczyny dopiero po fakcie zauważyłam że jest już temat październikowych mam 2019. A tego wątku nie umiem usunąć . WIęc zapraszam wszystkich tam. POzdrawiam

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test