reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Może nam się dziewuchy przytrafią :D Mi jeszcze włosy się przetłuszczały mega na początku ciąży. Od 9 tc jakoś wszystko powoli wraca do normy, czyli w sumie książkowo tak jak czytałam :) Natomiast teraz w rozpoczętym 11tc jest chyba jedno z największych stężeń hormonów i niestety znów mam wrażliwe zęby :( Nieprzyjemnie jest myć szczoteczką soniczną, całe swędzą, a dziś dodatkowo zaczęły swędzieć w trakcie płukania po myciu. To samo miałam przed terminem @ jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży.
Ej,też mi się włosy przetluszczaja i to bardzo- ciekawe jak to się przełoży na plec:-)
 
Dziewczyny a używacie czegoś żeby ujarzmić wypryski? Ja już ledwo daje radę, jest coraz gorzej.. w normalnej sytuacji poszłabym do dermatologa, no ale teraz to raczej nie wchodzi w grę :(
 
Ej,też mi się włosy przetluszczaja i to bardzo- ciekawe jak to się przełoży na plec:-)
Niedługo będziemy wiedzieć :D Jestem mega niecierpliwa w takich kwestiach 😂 Chociaż za wiele się to nie przełoży na zakupy, w ktorych ta płeć może miec największe znaczenie, bo ja akurat lubię delikatne pastelowe kolory, to mogą być zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, ale mimo wszystko chciałabym już wiedzieć kto tam mieszka, kto tak krecił pupką na ostatnim USG i jak mam się do bąbla zwracać :D
 
reklama
Dziewczyny a używacie czegoś żeby ujarzmić wypryski? Ja już ledwo daje radę, jest coraz gorzej.. w normalnej sytuacji poszłabym do dermatologa, no ale teraz to raczej nie wchodzi w grę :(
Kupiłam krem Cutis Help w wersji na dzień (jest jeszcze na noc). Kosztuje około 40 zł. Ma naklejkę, że jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących i polecono mi go w aptece. Odkąd go używam moja skóra wraca do normalności, zostały już tylko pojedyncze wypryski.

Na takie bolące podskórne lekarz pozwolił mi używać miejscowo maści tormentiol lub cynkowej, ale tylko miejscowo, dosłownie kropkę na krostkę :)

Dodatkowo myję buzię żelem Bielenda VegeDetox do skóry mieszanej i nawilżam skórę kremem Embryolisse :)

Polecam ten Cutis Help! Serio! On mi najbardziej pomógł a byłam bardzo bardzo wysypana w pierwszych tygodniach ciąży. W załączeniu fotka tego kremu z apteki :)
 

Załączniki

  • 2F3322F5-2DBB-4B8C-9606-9F3512FA0F99.jpeg
    2F3322F5-2DBB-4B8C-9606-9F3512FA0F99.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 55
Do góry